reklama

reklama

/>

Nowy sponsor dla Granatu

Nowy sponsor dla Granatu

Granat będzie miał nowego sponsora. Na konferencji prasowej prezydent Konrad Krönig i prezes klubu Grzegorz Żuk poinformowali, że będzie nim Buskowianka.

 - Udało mi się, jako prezydentowi miasta, uzyskać nowego sponsora dla klubu. Umowa jest już w zasadzie zawarta, Granat ma nowego sponsora, który będzie wspierał klub w najbliższym sezonie, a wierzę w to, że także w sezonach kolejnych - mówi Konrad Krönig.

Grzegorz Żuk podkreśla, że od kilkunastu tygodni starano się o dofinansowanie Granatu. Prezes podziękował także za dofinansowanie od władz miasta, bez którego, jak mówi, Granatu skarżyskiego by nie było.
Z Buskowianką została zawarta umowa sponsorska gwarantująca comiesięczne wpływy finansowe i gwarancję wody dla piłkarzy. Kwota dofinansowania objęta jest tajemnicą handlową.

- Nasz sponsor zastrzegł sobie kwotę tajemnicą handlową, więc nie mogę ujawnić, jaka to jest kwota. Mogę powiedzieć tyle, że ta kwota na pewno nam pomoże (…) natomiast nie jest to kwota, która zastąpi firmę „Wtórpol”. Nadal potrzebujemy i bardzo liczymy na wsparcie mieszkańców i firm ze Skarżyska - podkreśla Grzegorz Żuk.

Prezes poinformował także o nowej możliwości dla kibiców. Za dziesięć złotych miesięcznie każdy może zostać członkiem klubu.

- Chcemy udostępnić mieszkańcom wykupienie deklaracji członkowskiej i stanie się faktycznym, realnym członkiem klubu. Za dziesięć złotych miesięcznie stajesz się członkiem klubu, masz prawo brać udział w zebraniach, masz prawo wybierać prezesa, stajesz się częścią Granatu.

W dalszej części konferencji prezes podziękował Konradowi Krönigowi za pozyskanie sponsora, bo to prezydent pozyskał środki od Buskowianki.

- Chciałbym zaakcentować tę pomoc, którą deklarowałem dla Granatu przed wyborami. Ta pomoc pojawiła się, dodatkowo angażuję się również prywatnie, pozyskując sponsorów. Mimo to ciągle brakuje pieniędzy i chciałbym zaapelować do wszystkich tych, którym dobro Granatu leży na sercu, aby czynnie zaangażowali się w to wsparcie - podkreśla prezydent.

W dalszej części konferencji omówiono bieżące sprawy klubu.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •