reklama

/>

Społeczna Akademia Nauk ponownie wysoko w rankingach

Społeczna Akademia Nauk ponownie wysoko w rankingach

Według Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2018 Społeczna Akademia Nauk to jedna z najlepszych uczelni w Polsce. SAN kolejny raz znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni niepublicznych.

Zgodnie z Rankingiem Szkół Wyższych Perspektywy 2018, Społeczna Akademia Nauk zajmuje 9. miejsce w Polsce jako uczelnia niepubliczna. Jeszcze lepsze wyniki osiągnęła w wybranych, kluczowych kryteriach. SAN zajęła pierwsze miejsce w województwie łódzkim, pierwsze w Polsce w kategorii „Programy studiów w językach obcych” oraz „Prowadzone kierunki magisterskie”, czwarte w kategorii „Ekonomiczne losy absolwentów” i piąte w kategorii 'Niepubliczne Uczelnie Akademickie”.

Kapituła konkursowa analizowała wiele kryteriów i wskaźników. SAN szczególnie pozytywnie wypada m.in. pod względem atrakcyjności na rynku pracy. Uczelnia uzyskała też dobre noty pod względem innowacyjności (tu zwrócono uwagę na skuteczne pozyskiwanie środków unijnych) i umiędzynarodowienia (wysoka ocena prowadzonych studiów w językach obcych).

Podczas konferencji prasowej przedstawiono też nowości w ofercie Społecznej Akademii Nauk, zarówno w Skarżysku – Kamiennej, jak i w stolicy województwa.

W ramach studiów drugiego stopnia SAN proponuje m.in. profil menadżerski, administrację i zarządzanie publiczne, zdrowie publiczne i zarządzanie w ochronie zdrowia. Ciekawą propozycją są też specjalności: dziennikarz śledczy i korespondent wojenny.

Rekrutacja już trwa, szczegóły można sprawdzać na stronie internetowej www.skarzysko.spoleczna.pl lub bezpośrednio na uczelni w Skarżysku przy ulicy Tysiąclecia 22.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •