Logo
Wydrukuj tę stronę

Hyundai i Zenit Kościelne zwycięzcami Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej – Dolna Kamienna 2018

W niedzielę 15 lipca zakończył się XXI Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej – Dolna Kamienna 2018 o mistrzostwo Skarżyska-Kamiennej organizowany, jak co roku, przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Dolna Kamienna” w Skarżysku-Kamiennej oraz radnych Rady Miasta Adama Cioka i Marka Gąskę.

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej – Dolna Kamienna ma już wieloletnią tradycję. Tegoroczna edycja była 21. w historii. Rozgrywki trwały ponad 2 tygodnie, w minioną niedzielę odbył się finał.

W tegorocznym turnieju w kategorii senior wygrała drużyna Hyundai, zaś w kategorii junior – Zenit Kościelne. Najskuteczniejszym strzelcem został zawodnik drużyny Zenit Kościelne Kacper Trzebiński (40 bramek). Najlepszym bramkarzem został wybrany Bartłomiej Sieczka (Zenit Kościelne).

Klasyfikacja juniorów:

1. Zenit Kościelne
2. Wybrzeże KS
3. Wąsacze

Tytuł króla strzelców w kategorii seniorów trafił do zawodnika drużyny Hyundai - Patryka Czarnoty (21 bramek). Najlepszym bramkarzem został wybrany Daniel Nowek (Hyundai).