reklama

/>

Turniej dla dzieci i młodzieży "Mały Zapaśnik" za nami

Turniej dla dzieci i młodzieży "Mały Zapaśnik" za nami

W sobotę, 15 grudnia w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej odbył się turniej dla dzieci i młodzieży „Młody Zapaśnik” w którym wzięło udział około 100 zawodników i zawodniczek.

Organizatorem turnieju była SP nr 8 im. Stefana Żeromskiego, w której to od trzech miesięcy działa sekcja zapaśnicza pod kierunkiem Anny Wawrzyckiej. Zawody odbyły się pod patronatem prezydenta Konrada Kröniga.

- Dzieci zaczęły trenować od września i w ciągu tak krótkiego czasu osiągnęły bardzo dużo. To dla nich jest 3 turniej i z każdego wracaliśmy z medalami. Dziękujemy także Markowi Gąsce oraz Adamowi Ciokowi za pomoc w organizacji, pani dyrektor I LO. im. J.Słowackiego Martynie Maćkowiak za udostępnienie hali na zawody, gdzie mogła się odbyć tak duża impreza sportowa, w super warunkach. Podziękowania należą się również pani Dyrektor SP8 Magdalenie Ciok, dzięki której odbyły się zawody i dzięki której zapasy zaistniały ponownie w Skarżysku – powiedziała Anna Wawrzycka.

Wyniki:

Młodziczki kat. wagowa: 60 kg

1.Biskup Martyna - Czarni Połaniec
2.Krzysztofek Karolina - ZNICZ Chęciny
3. Julia Kowalik- Guliwer Kielce

Waga 35 kg

1.Śćiubis Marlena - Znicz Chęciny
2.Olesiak Wiktoria - Guliwer Kielce
3.Zuzanna Hajdenrajch - Guliwer Kielce

Waga 48

1. Wilk Patrycja - Znicz Chęciny
2.Woźniak Wiktoria - Skarżysko-Kościelne
3. Julia Hajdenrajch - Guliwer Kielce

Waga 40 kg
1. Śćibis Klaudia - Znicz Chęciny
2.Ważny Natalia - Guliwer Kielce

Waga 30 kg:
1 Martyna Ważna - Guliwer Kielce
2 Maja Koziołek - Guliwer Kielce

Wyniki Młodzicy, Waga 52 kg
1. Igor Parjaszewski - Czarni Połaniec
2. Iwan Wiktor - Guliwer Kielce
3. Jan Marzec - Guliwer Kielce

Waga 45 kg
1. Tomala Bartosz - Czarni Połaniec
2. Dusza Bartosz - Czarni Połaniec
3 Rzęsista Borys - Guliwer Kielce

Waga:30 kg
1. Wilczyński Bartosz - Guliwer Kielce
2. Szkwarek Jakub - Czarni Połaniec
3. Jungiewicz Dominik - Czarni Połaniec
3. Rubinkiewicz Łukasz - Guliwer Kielce

Dzieci 28 kg
1. Wojciech Kozera - Guliwer Kielc
2. Michał Kowalik - Guliwer Kielce
3. Wojciech Babiarz - Guliwer Kielce

Grupie starsza kadet 58 kg
1.Sijka Damian - Czarni Połaniec
2. Kewin Rączka Znicz Chęciny

Waga +80 kg
1. Kabała Kamil - Skarżysko Kościelne
2. Kurek Kamil - Znicz Chęciny

Wyniki pierwszego kroku Dziewczynki: waga 38
1. Malinowska Natalia - Skarżysko-Kamienna
2. Kasia Kabała - Skarżysko-Kościelne

Waga 37 kg
1. Węgrzyn Paulina - Skarżysko Kościelne
2. Kocia Nadia - Skarżysko -Kościelne
3. Anna Baran - Znicz Chęciny

Waga 34 kg
1 Zosia Sańpruch - Skarżysko - Kamienna
2. Tomasik Olga - Czarni Połaniec
3. Brzezińska Natalia - Czarni Połaniec
4. Pobocha Maria - Znicz Chęciny,

Waga 31 kg
1. Szcześniak Zuzanna - Znicz Chęciny
2. Patrycja Bukowska
3. Anna Staniak - ZniczChęciny

Waga do 30 kg
1. Gwóźdź Julia - Skarżysko-Kamienna
2. Zosia Staniewska - Skarżysko-Kamienna
3. Lena Cebula - Znicz Chęciny

Waga 28 kg
1. Julia Śćiubis - Znicz Chęciny
2. Czwaros Kena - Znicz Chęciny
3. Natalia Pobocha - Znicz Chęciny
3. Wołowiec Martyna - Czarni Połaniec

Waga 21 kg
1. Hanna Bukowska - Znicz Chęciny
2. Pobicha - Znicz Chęciny
3 Gwóźdź Maja - Skarżysko-Kamienna
3. Kocia Daria - Skarżysko Kościelne,

Waga +60 kg
1. Karolina Mikołajczyk - Skarżysko-Kamienna
2. Julia Michta - Skarżysko-Kościelne

Waga 54 kg
1. Roksana Wilk - Znicz Chęciny
2. Łodzińska Monika- - Skarżysko-Kościelne

Waga:50 kg
1. Czwartos Jagoda - Znicz Chęciny
2. Bierońska Kamila - Znicz Chęciny
3. Angelika Gwóźdź - Skarżysko-Kamienna

Waga : 47 kg
1. Zuzanna Lech - Skarżysko-Kamienna
2 Polak Anna -

Waga 43 kg
1. Julia Gibalska - Znicz Chęciny
2. Weronika Kaleta - Znicz Chęciny
3. Kateusz Magda - Skarżysko - Kościelne
3 Rosińska Amelia - Skarżysko-Kościelne

Klasyfikacja Chłopców, waga 50 kg

1.Staniak Dominik - Znicz Chęciny
2. Rymarczyk Maciej - Skarżysko Kościelne
3. Dominik Borek - Skarżysko-Kamienna
3. Szymon Markiewicz - Skarżysko-Kamienna

Waga 43 kg

1. Kopeć Jakub 0 Znicz Chęciny
2. Milan Baiński - Skarżysko-Kamienna
3. Poliborek Jakub - Skarżysko-Kamienna

Waga 38 kg

1. Baran Jakub - Znicz Chęciny
2. Stojek Kamil - Skarżysko-Kamienna
3. Dominik Telerz - Skarżysko-Kamienna
3. Markiewicz Jerzy - Guliwer Kielce

Waga 30 kg

1. Ernest Śćibis - Znicz Chęciny
2. Szewczyk Jakub - Znicz Chęciny
3. Markiewicz Filip - Guliwer Kielce
3. Gabriel Miśkiewicz - Znicz Chęciny

Waga 24 kg

1. Adam Zapała - Znicz Chęciny
2. Antek Gołuch - Znicz Chęciny
3. Szymek Polakowski - Skarżysko-Kamienna

Klasyfikacja drużynowa

Młodziczki: 1.Znicz Chęciny, 2.Guliwer Kielce, 3.Czarni Połaniec
Młodzicy: 1.Czarni Połaniec 2.Guliwer Kielce 3.Znicz Chęciny
Pierwszy Krok Zapaśniczy: 1. Znicz Chęciny, 2.Skarżysko-Kamienna, 3.Skarżysko-Kościelne

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •