reklama

/>

I miejsce ucznia ZPEW - finał projektu Bądź FIT! i rozstrzygnięcie konkursu

I miejsce ucznia ZPEW - finał projektu Bądź FIT! i rozstrzygnięcie konkursu I miejsce ucznia ZPEW - finał projektu Bądź FIT! i rozstrzygnięcie konkursu

Uczniowie z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej uczestniczyli w projekcie Bądź FIT! zorganizowanym przez Olimpiady Specjalne Polska, którego ambasadorką jest Anna Lewandowska. Projekt ten miał na celu poprawę i ochronę zdrowia oraz dobrego samopoczucia osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Uczniowie ZPE-W: Marceli Zięba, Tomasz Faliński oraz Bartek Gałka wzięli udział w konkursie plastycznym. Tematyka prac związana była ze zdrowym stylem życia. Konkurs stworzył uczestnikom szansę na prawdziwy debiut. Odkrył w nich drzemiący potencjał, rozbudził ich kreatywność i talent. Poprzez głosowanie na profilu #BądźFIT na Facebooku – internauci mogli wybrać najciekawszą pracę. Ogłoszenie wyników konkursu odbyło 8 stycznia 2019 roku podczas podsumowania Projektu #BądźFIT w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Bezapelacyjnie zwycięzcą okazał się uczeń Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej – Marceli Zięba. Zajął on 1. miejsce w głosowaniu internetowym z ilością 932 głosów! Zaangażowanie i mobilizacja przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Wszyscy byli zachwyceni ilością przyznanych polubieni na najciekawszą i najbardziej kreatywną pracę.

- To ogromny sukces dla szkoły, który kolejny raz pokazał talent i zdolności naszych wspaniałych wychowanków – mówią przedstawiciele ZPE-W.

W linkach poniżej można obejrzeć pracę zdolnych uczniów:

Marceli Zięba (TUTAJ), Tomasz Faliński (TUTAJ), Bartek Gałka (TUTAJ).

 

 

 

 

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •