reklama

reklama

/>

reklama

/>

Podziękowania i gratulacje dla wieloletniej dyrektor MOPS

Podziękowania i gratulacje dla wieloletniej dyrektor MOPS

Bożena Bętkowska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy w Skarżysku-Kamiennej przechodzi na emeryturę. W poniedziałek oficjalnie pożegnała się ze współpracownikami. Słowa podziękowania za profesjonalne kierowanie jednostką, odpowiedzialne wywiązywanie się z obowiązków służbowych i szczere zaangażowanie w pracę do odchodzącej na zasłużoną emeryturę dyrektorki skierowali również przedstawiciele władz miasta.

Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej oraz Agnieszka Winiarska, sekretarz miasta podziękowali Bożenie Bętkowskiej za bardzo dobrą współpracę i wzorowe wywiązywanie się z obowiązków dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, podkreślając, że przez 35 lat pracy dała się poznać, jako osoba zaangażowana, profesjonalnie wypełniająca swoje zadania, wspierająca współpracowników, dzieląca się cennym doświadczeniem i chętnie podejmująca nowe wyzwania. Życzyli również powodzenia w podejmowaniu nowych inicjatyw i realizacji własnych pasji.

W imieniu załogi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podziękowania i życzenia odchodzącej na emeryturę dyrektor złożyła jej zastępczymi, Halina Indyka.

- Mam tę satysfakcję, że będę bardzo dobrze wspominała współpracę z Wami – tymi słowami zwróciła się do swoich współpracowników dotychczasowa dyrektor MOPS, dziękując za wiele lat wspólnej i – jak podkreślała – trudnej pracy.

- Cieszę się, że ciężką pracą zasłużyliśmy sobie przez te lata na wzajemny szacunek. Dziękuję, że jesteście tu dzisiaj razem ze mną – dodawała Bożena Bętkowska, nagrodzona przez zebranych brawami.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •