reklama

reklama

/>

reklama

/>

Oświadczenie w sprawie problemów z regularnym odbiorem odpadów

Oświadczenie w sprawie problemów z regularnym odbiorem odpadów

Przyczyna opóźnień leżała po stronie wykonawcy. Gmina po stwierdzeniu problemu z  odbiorem w  części miasta odpadów komunalnych podjęła natychmiastowe czynności związane z  monitowaniem u wykonawcy, co jest przyczyną nieprawidłowości z realizacją zamówienia. przyczyną opóźnień były wewnętrzne problemy techniczne.

W trakcie spotkania wykonawca zapewnił, że umowa będzie realizowana do czasu jej wygaśnięcia, czyli do końca sierpnia tego roku, bez dalszych zakłóceń – mówił w poniedziałek zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej Andrzej Brzeziński. W związku z zeszłotygodniowymi problemami z  regularnym odbiorem odpadów komunalnych od mieszkańców wydano oświadczenie.

Poniżej pełna treść.

Oświadczenie

W związku z faktem, że w kilku rejonach Skarżyska-Kamiennej doszło do problemów z regularnym odbiorem odpadów komunalnych od mieszkańców, pragniemy poinformować, iż przyczyna opóźnień leżała po stronie wykonawcy. Gmina po stwierdzeniu problemu z odbiorem w części miasta odpadów komunalnych podjęła natychmiastowe czynności związane z monitowaniem u wykonawcy, co jest przyczyną nieprawidłowości z realizacją zamówienia. Wszystkie działania były podejmowane zgodnie z zapisami umowy pomiędzy Gminą a wykonawcą.

W miniony piątek w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy, podczas którego wykonawca poinformował, że przyczyną opóźnień były wewnętrzne problemy techniczne. W trakcie spotkania wykonawca zapewnił, że umowa będzie realizowana do czasu jej wygaśnięcia, czyli do końca sierpnia tego roku, bez dalszych zakłóceń. Wykonawca zapewnił również, że natychmiast przystępuje do usuwania zaległości w odbiorze odpadów.

Jednocześnie chcemy stanowczo podkreślić, że pojawiające się w związku z zaistniałą sytuacją insynuacje, jakoby przyczyną problemu była zła sytuacja finansowa Gminy, uważamy za działanie na szkodę naszego miasta. Argument ten nie ma odzwierciedlenia w stanie faktycznym i całkowicie mija się z prawdą. Po raz kolejny z całą stanowczością chcemy zaznaczyć, że problem z odbiorem odpadów w kilku rejonach miasta był wynikiem wewnętrznych trudności technicznych wykonawcy.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •