reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Udany debiut w zawodach kulturystycznych

Udany debiut w zawodach kulturystycznych

Prezydent miasta, Konrad Krönig gościł w swoim gabinecie Przemysława Majewskiego, który – startując pod szyldem Skarżyska-Kamiennej – zajął I miejsce w swojej kategorii w ogólnopolskich zawodach Debiuty Kulturystyczne i Fitness 2019. Prezydent gratulował sukcesu, a także dziękował za wkład w promocję miasta.

Zawody Debiuty Kulturystyczne i Fitness 2019 odbywały się w Gdańsku 23 i 24 lutego. Zainaugurowały wiosenny sezon w sportach sylwetkowych w kraju. Reprezentant Skarżyska-Kamiennej zadebiutował na zawodach z dużym sukcesem – zwyciężył w kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn powyżej 180 cm.

- Serdecznie gratuluję sukcesu, a także determinacji i systematyczności w treningach. Doceniamy również fakt, iż na co dzień nie mieszka Pan w Skarżysku, jednak zawody wygrał Pan jako reprezentant naszego miasta. Dziękuję za podkreślanie, że jest Pan skarżyszczaninem. Serdecznie dziękuję tym samym za wkład budowanie pozytywnego wizerunku naszego miasta – gratulował Przemysławowi Majewskiemu prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

Sukces odniesiony przez Przemysława Majewskiego w Gdańsku to owoc wielu miesięcy intensywnych przygotowań.

- Cały cykl przygotowań rozpocząłem w marcu ubiegłego roku pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce, jakim jest Radosław Słodkiewicz. Postanowiliśmy, że przygotujemy się do Debiutów Kulturystycznych w Gdańsku – wyjaśniał Przemysław Majewski, podkreślając, że przygotowania wiązały się z restrykcyjną dietą, sumiennymi i intensywnymi treningami oraz łączeniem pasji sportowej z życiem zawodowym. - Żeby to wszystko się udało, trzeba być skrupulatnym, zorganizowanym i systematycznym. Scena to zweryfikowała. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego sukcesu, jakim jest zwycięstwo na ogólnopolskich debiutach – podkreślał w trakcie rozmowy z prezydentem miasta Przemysław Majewski.

Przed zawodnikiem kolejne starty – najbliższy już za kilkanaście dni w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski z Kulturystyce i Fitness.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •