reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Udany debiut na zawodowym ringu. Gratulacje od prezydenta miasta

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig pogratulował sportowego sukcesu Jakubowi Martysowi - pięściarzowi ze Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, który zwyciężył w pierwszej walce na zawodowym ringu. - Jestem przekonany, że odniesiony sukces to wynik ogromnej determinacji, systematycznie zdobywanego doświadczenia i ciężkiej pracy wkładanej w treningi – mówił prezydent miasta.

Jakub Martys, zawodnik Skarżyskiego Klubu Bokserskiego przy Akademii Holistycznej po kilkudziesięciu pojedynkach w boksie amatorskim, podjął decyzję o przejściu do zawodowego pięściarstwa. Swoją pierwszą, zawodową walkę stoczył w kwietniu w czasie Gali Boxing Night 15 w Starachowicach. Debiut przyniósł zawodnikowi ze Skarżyska zwycięstwo, a także propozycje kolejnych walk.

Odniesionego sukcesu w miniony piątek, 10 maja gratulował Jakubowi Martysowi prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

- Serdecznie gratuluję udanego debiutu na zawodowym ringu. Dziękuję też za godne reprezentowanie naszego miasta. Jestem przekonany, że odniesiony sukces to wynik ogromnej determinacji, wytrwałości, systematycznie zdobywanego doświadczenia i ciężkiej pracy wkładanej w treningi – gratulował pięściarzowi prezydent miasta. - Życzę satysfakcji z już osiągniętych wyników i kolejnych sukcesów – dodawał.

Zawodnikowi towarzyszył trener Krzysztof Ogłoza, któremu prezydent miasta także pogratulował sukcesów odnoszonych przez podopiecznych Skarżyskiego Klubu Bokserskiego.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •