reklama

reklama

/>

"Złote Gody" w gminie Suchedniów

"Złote Gody" w gminie Suchedniów

W czwartek 17 października w Sali kinowej suchedniowskiej „Kuźnicy” odbyła się podniosła uroczystość. Dwadzieścia par małżeńskich, które pół wieku temu zawarły związek małżeński świętowało piękny jubileusz Złotych Godów.

Przybyłych powitał kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Paweł Lisowski, życzenia jubilatom przekazali burmistrz Cezary Błach i przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Adamiec.

– To, że wytrwaliście wspólnie pół wieku, jest godne podziwu i zasługuje na najwyższe uznanie. To tym bardziej ważne dziś, kiedy tak wiele związków się rozpada – mówił burmistrz.

Na prezentacji multimedialnej zaprezentowano zdjęcia ślubne jubilatów. Następnie montaż słowno-muzyczny przedstawili uczniowie SSP Nr 3 przygotowani przez Martę Przeworską i Urszulę Piastę-Kuszewską pod okiem dyrektor Izabeli Głowali-Działak, która także przybyła na uroczystość.

Pół wieku temu sakramentalne „tak” wypowiedzieli:

Krystyna i Stanisław Białek, Zofia i Wiesław Czubak, Anna i Leszek Działowscy, Wanda i Marian Górscy, Marianna i Józef Jędrzejczyk, Jolanta i Jan Komoń, Barbara i Jan Kopeć, Halina i Kazimierz Kowalik, Bogusława i Stanisław Krogulec, Teresa i Albin Lasota, Alicja i Zdzisław Mameła, Danuta i Wiesław Niemczyk, Halina i Andrzej Ostrowscy, Grażyna i Krzysztof Pilch, Helena i Marek Pomocnik, Krystyna i Bogumił Serek, Anna i Henryk Swat, Danuta i Kazimierz Ślusarczyk, Irena i Józef Wawrzeńczyk oraz Lidia i Alfred Zolbach.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •