Logo
Wydrukuj tę stronę

Nie Kawalerowie wygrali noworoczny mecz

Już po raz szósty boisko przy Klasztoru na osiedlu Dolna Kamienna zaroiło się od sympatyków piłki nożnej. Nie Kawalerowie podejmowali drużynę Nie Żonatych. Emocji było bardzo dużo. Mimo, że trudy nocy sylwestrowej było widać po zawodnikach obu ekip.

W Nowy Rok punktualnie o godzinie 12:00 na boisku przy ul. Franciszkańskiej w Skarżysku po raz szósty odbył się mecz  Nie–Kawalerowie i Nie–Żonaci. To świeża inicjatywa, ale już zdołała zdobyć rzeszę fanów. Środowy mecz był wyrównany, choć obie drużyny dawał z siebie wszystko. Po pierwszej połowie Nie Kawalerowie po bramkach Rafała Lisowskiego i Macieja Gąski prowadzili 2:0.

Druga połowa to jednak dominacja Nie Żonatych. Odrabianie strat zaczął Rafał Warchoł, który strzelił dwa gole. Ostatecznie jednak Nie Żonatym nie udało się zremisować, bo bramkę na wagę wygranej zdobył ponownie Maciej Gąska.

Mecz został rozegrany już po szósty. Po zakończeniu zmagań sportowych organizatorzy przygotowali dla zawodników i kibiców drobny poczęstunek. Na wszystkich czekały pieczone kiełbaski oraz symboliczna lampa szampana.
Organizatorami wydarzenia są Radni z dzielnicy Dolna Kamienna Marek Gąska i Adam Ciok.