reklama

reklama

/>

reklama

/>

Studniówka Zespołu Szkół Technicznych

Tegoroczny sezon studniówkowy w Skarżysku-Kamiennej rozpoczął bal maturalny uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Armii Krajowej. Tego wieczora w hotelu Promień bawiło się około 120 osób.

Zanim uczniowie odtańczyli obowiązkowego poloneza, odbyła się oficjalna część, w której był czas na podziękowania - kadrze, rodzicom i dyrekcji.

- Każdy z nas pamięta moment, kiedy po raz pierwszy przekroczył próg szkoły. 4 lata szybko minęły - mówili rozpoczynając bal maturalny przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. - Pragniemy podziękować za wszystko. To dzięki wam poznawaliśmy tajemnice, kształtowaliśmy swoje poglądy na otaczający nas świat. To właśnie tutaj dojrzewaliśmy.

Głos zabrali także przedstawiciele rodziców, którzy podziękowali pedagogom, dyrekcji, zwrócili się też do maturzystów.

- Przed wami niepowtarzalny, szalony wieczór, pełen dobrej zabawy. Życzymy, by był on pełen niezapomnianych wrażeń, niespodzianek i wspomnień. Niech te wspomnienia pozostaną na długo w waszej pamięci.

Jako ostatni kilka słów powiedział dyrektor szkoły, Janusz Maciejewski, dziękując rodzicom i uczniom za miłe słowa oraz zaproszenie na bal studniówkowy.

- Jesteśmy radzi, że ten ważny dla was wieczór, chcecie spędzić w naszym towarzystwie. (...) Wykorzystajcie każdą chwilę, bawcie się, radujcie się własnym towarzystwem. O wydarzeniach, które odbędą się za sto dni, dziś nie będziemy wspominać - mówił.

Na balu studniówkowym bawiło się tego wieczora około 120 osób. Relacja wideo z wydarzenia na naszym portalu w poniedziałek, poniżej galeria zdjęć.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •