reklama

reklama

/>

Kolejna obietnica wyborcza - koniec z podnoszeniem podatków?

Kolejna obietnica wyborcza - Koniec z podnoszenia podatków?

Przytyki do Unii Europejskiej, obecnego prezydenta i podpisanych przez niego ustaw – tak w skrócie można podsumować wystąpienie posła Krzysztofa Bosaka, który w ramach swojej prezydenckiej kampanii odwiedził Kielce.

W środę, 5 lutego przedstawił swoje postulaty. Ten najważniejszy to obietnica, że podwyżek podatku nie będzie.

- Przypomnijmy, że według wyliczeń naszych ekspertów prezydent Andrzej Duda w ciągu 5 lat swojej kadencji podpisał aż 30 różnych ustaw, podnoszących różnego rodzaju opłaty, podatki, daniny Polakom lub zmieniających sposób naliczania podatków na niekorzyść, tak, żeby ostatecznie głębiej wydrenować nasze kieszenie. Uważamy, że 12 lat tej praktyki podwyższania wszelkiego rodzaju opłat i podatków to naprawdę wystarczy i czas na jakąś zmianę w tym zakresie – tłumaczył Krzysztof Bosak.

Dwa pozostałe filary, na których opiera się kampania wyborcza polityka to obrona tradycyjnych wartości oraz państwa polskiego. Podczas spotkania z dziennikarzami wystąpił również Dawid Lewicki, wiceprezes partii KORWiN.

- My chcemy zwrócić uwagę Polakom na to, aby wiedzieli, że mogą sami się utrzymywać, że jak jesteśmy dumnym, wielkim narodem, potrafimy sami pracować i pokazujemy to poza granicami kraju, gdzie wykazujemy się ogromną przedsiębiorczością i pracowitością i nie potrzebujemy państwa, które będzie rodzinie w podatkach zabierać ok. 5-6, a nawet więcej tysięcy złotych, a później stosować różnego rodzaju jałmużny i oddawać nam z wielką pompą 500 czy 1000 złotych – podkreślał członek Konfederacji.

Oficjalna inauguracja kampanii wyborczej kandydata Konfederacji Wolność i Niepodległość na prezydenta odbędzie się w piątek, 7 lutego w Warszawie.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •