reklama

reklama

/>

Próbował ukraść klej z marketu budowlanego, był pod wpływem amfetaminy

Próbował ukraść klej z marketu budowlanego, był pod wpływem amfetaminy Próbował ukraść klej z marketu budowlanego, był pod wpływem amfetaminy

Skarżyscy policjanci zatrzymali w czwartek trzy osoby z powiatu koneckiego. 24 – letni mężczyzna „wpadł” podczas kradzieży sklepowej w jednym z marketów budowlanych na terenie miasta. Jego dwie młode towarzyszki czekały w zaparkowanym przed sklepem pojeździe.

Po godzinie 20 skarżyscy stróże prawa zostali wezwani do jednego z marketów budowlanych, gdzie ujęty został sprawca kradzieży. Na miejscu policjanci zastali 24 – letniego mieszkańca powiatu koneckiego.

Jak się okazało, mężczyzna zabrał z półki klej o wartości około 130 złotych, za który nie miał zamiaru zapłacić. Podczas dalszych czynności, funkcjonariusze znaleźli przy 24-latku sześć zawiniątek z białym proszkiem. Zatrzymany oświadczył, że do sklepu przyjechał autem, które zaparkował tuż przed wejściem. Policjanci zastali w aucie dwie młode kobiety, które oczekiwały na swojego „kompana”.

Dodatkowo w pojeździe, którym podróżowała cała trójka ujawnione zostały kolejne dwa zawiniątka z zawartością białego proszku oraz waga elektroniczna. Wstępne sprawdzenie podejrzanej substancji wykazało, że najprawdopodobniej jest to amfetamina. Łącznie 16 gramów białego proszku przekazane zostanie do badań laboratoryjnych.

Sprawdzenie narkotesterem 24-latka wykazało, że jest on pod działaniem amfetaminy. Przedmiotem dalszych ustaleń policjantów będzie, czy mężczyzna kierował samochodem po zażyciu środków odurzających, choć tak naprawdę w ogóle nie powinien siadać za kierownicę ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania.

24-latek, 19-latka oraz 18-latka czwartkowy wieczór zakończyli w policyjnej celi. Mężczyzna za swoje przewinienia zapewne odpowie przed sądem. Udział dwóch młodych kobiet w zdarzeniu będzie wyjaśniany w dalszym postępowaniu.

Opr. IR

źródło: KPP w Skarżysku - Kamiennej

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •