reklama

reklama

/>

reklama

/>

"Dość partyjniactwa" - Szymon Hołownia w Kielcach

"Dość partyjniactwa" - Szymon Hołownia w Kielcach

Prawda, uczciwość i różnorodność, to trzy cechy, które podkreślał Szymon Hołownia na otwarciu biura wyborczego w Kielcach. W piątek 21 lutego wraz z wolontariuszami zbierał podpisy poparcia na kieleckich bazarach.

W piątek 21 lutego przedstawiciele sztabu wyborczego rozpoczęli zbieranie podpisów pod listą poparcia Szymona Hołowni, kandydata na prezydenta RP. Znany z programów telewizyjnych – dziennikarz, przyjechał do Kielc otworzyć swoje regionalne biuro i wesprzeć wolontariuszy w zbieraniu podpisów. Podczas konferencji prasowej Hołownia podkreślał, że chce skończyć z partyjnością we wszystkich obszarach życia społecznego.

"Dość partyjniactwa wszędzie gdzie tylko się da, w każdym obszarze naszej rzeczywistości. Muszą być w tym całym obszarze polskiej polityki miejsca, które nie będą poddawały się logice partyjnego łupu Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej czy jakiś innych ugrupowań, które na zmianę będą zmieniały się sferami władzy" – mówił kandydat na prezydenta.

Prawda, uczciwość, wartości, to trzy cechy, które według Szymona Hołowni powinny charakteryzować przyszłego prezydenta.

"Rolą prezydenta powinno być rzeczywiście realnym arbitrem w systemie, pilnowanie legislacji, pilnowanie tego, żeby polityka znowu zaczęła opierać się na wartościach, na prawdzie, służbie, uczciwości"- wspominał Hołownia.

Na spotkaniu kandydat na prezydenta, podkreślał, że region świętokrzyski ma w sobie duży potencjał geograficzny, gospodarczy ale także kulturowy.

"Ja też bym chciał przez te 5 lat prezydentury pokazać, że różnorodność może być wartością i że ona nas nie zabija, że może nas wzmocnić, możemy się nią nawzajem zbudować"

Sztab wyborczy ma nadzieję na zdobycie 100 tysięcy głosów poparcia w jak najszybszym czasie. Konwencja trwa przez tydzień i wiąże się z otwarcie 16 regionalnych biur. Jeszcze dzisiaj kandydat na prezydenta spotka się m.in. z mieszkańcami Gdańska.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •