reklama

reklama

/>

O współpracy między miastami

O współpracy między miastami

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig gościł w miniony piątek (21 lutego) prezydentów: Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i Starachowic. Było to kolejne spotkanie włodarzy tych miast. Rozmawiano o wspólnych inicjatywach i tematach łączących samorządy.

Gospodarzem drugiego z cyklu spotkań był prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig. W spotkaniu uczestniczyli prezydenci Kielc, Starachowic i Ostrowca Świętokrzyskiego: Bogdan Wenta, Marek Materek oraz Jarosław Górczyński, a także inni przedstawiciele poszczególnych samorządów.

- Rozmawialiśmy o sprawach łączących nasze miasta. Dyskutowaliśmy między innymi o inicjatywie wspólnej promocji gospodarczej, efektywnym wykorzystaniu energii oraz obniżeniu kosztów w tym zakresie, a także o dalszej współpracy między naszymi miastami. Wszyscy stoimy na stanowisku, że w tych trudnych czasach współpraca buduje – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej.

Prezydenci czterech miast podjęli między innymi decyzję o wspólnym zabieganiu o inwestycje, ważne dla poszczególnych miast i całego regionu. Wkrótce wystosowany zostanie wspólny list do ministerstwa w sprawie zalewu Bzin w Skarżysku-Kamiennej.

Kolejne spotkanie w takim gronie odbędzie się w Starachowicach.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •