Logo
Wydrukuj tę stronę

Męska gra dla dzieci

Męska gra dla dzieci

Pod patronatem marszałka, wojewody i prezydenta Skarżyska już po raz czwarty w Skarżysku odbył się Świętokrzyski Piknik Hokejowy. Tym razem pierwsze miejsce zdobyli goście z Mińska Mazowieckiego, którzy w finale po rzutach karnych pokonali gospodarzy turnieju Piranie Świętokrzyskie. Świętokrzyski Piknik Hokejowy to turniej dla młodych adeptów hokeja, którzy w zdecydowanej większości maja od 12 do 15 lat.

Wiele pozytywnych emocji wywołał wśród młodych adeptów hokeja czwarty Świętokrzyski Piknik Hokejowy. Młodzi hokeiści, których wiek nie przekraczał w zdecydowanej większości 15 lat zaprezentowali w Skarżysku duże umiejętności. Oprócz meczów organizatorzy przygotowali także wiele atrakcyjnych konkursów.

Trzecie miejsce w Świętokrzyskim Pikniku Hokeja zajął zespół z Piaseczna, który powstał zaledwie pół roku temu. Świętokrzyski Piknik Hokejowy odbywał się na nieco innych zasadach niż prawdziwe mecze hokeja.

W finale turnieju zagrały zespoły HKS Mińsk Mazowiecki i Piranie Świętokrzyskie. Mecz zakończył się remisem 1:1, a rzuty karne lepiej wykonywali goście z Mińska i to oni zwyciężyli w czwartej edycji Świętokrzyskiego Pikniku Hokejowego.  

Końcowa klasyfikacja:

1 HKS Mińsk Mazowiecki,

2 Piranie Świętokrzyskie,

3 Strefa Lodu Piaseczno.

Konkurs rzutów karnych wygrał Alex Ruba z Piaseczna. Najszybszym zawodnikiem okazał się Maciej Kozakiewicz z Piranii Świętokrzyskie. Konkurs na najszybszego bramkarza wygrał Wojciech Jóźwiak z HKS Mińsk Mazowiecki, a z dystansu najlepiej strzelał Jakub Piotrowski z Piaseczna.

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.