reklama

reklama

/>

reklama

reklama

/>

Konrad Krönig: w Skarżysku powstanie duży park handlowy

Konrad Krönig: w Skarżysku powstanie duży park handlowy

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig sfinalizował rozmowy, dzięki którym w mieście pojawi się inwestor, który ma w planach wielomilionowe przedsięwzięcie. Na działce przy ulicy Krakowskiej ma powstać park handlowy o powierzchni około 8 tysięcy metrów kw.

Inwestycję przeprowadzi firma Trei Real Estate, która pod marką Vendo Park buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji. Łącznie powstało już 27 obiektów, z czego aż 17 zlokalizowanych jest w naszym kraju. Deweloper planuje otworzyć kolejne parki handlowe w Polsce. plany inwestycyjne związał również ze Skarżyskiem-Kamienną, o czym poinformował na FB prezydent Konrad Krönig.

- Firma Trei Real Estate Poland wybuduje w naszym mieście duży park handlowy, który będzie zlokalizowany na działce o powierzchni ponad 4 ha przy ulicy Krakowskiej. Sam obiekt będzie miał powierzchnię około 8 tysięcy metrów kwadratowych. Plany przedstawia wizualizacja, którą prezentujemy dzięki uprzejmości inwestora – informuje prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig. - Cieszę się, że kolejni inwestorzy dostrzegają potencjał naszego miasta i właśnie tu zamierzają lokować swój kapitał. Nie ukrywam, iż jako miasto na wypracowanie takiego klimatu inwestycyjnego pracujemy, odkąd zostałem prezydentem. Przyciąganie inwestora to proces, czasem wieloletni i kosztowny, ale najważniejsze, że mamy kolejne efekty. Każda taka inwestycja to również kolejne nowe miejsca pracy dla skarżyszczan oraz wpływy z podatków - dodaje prezydent miasta.

Więcej szczegółów na ten temat inwestor przedstawi w trakcie V Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego, które odbędzie się we wrześniu.

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •