reklama

reklama

/>

Nowy utwór Patrycji Zarychty

Nowy utwór Patrycji Zarychty

Skarżyszczanka Patrycja Zarychta, o której coraz głośniej w polskim muzycznym świecie, nagrała kolejny utwór, który zapowiada nową płytę. Piosenka "Przytul" to podróż przez trudne emocje, nie łatwy temat smutku i depresji, przełamany popowo-soulową odsłoną muzyczną Patrycji, która dodaje lekkości w odbiorze.

Z przyjemnością przyglądamy się, jak rozwija się muzycznie Patrycja Zarychta. Skarżyszczanka właśnie wydała nowy utwór, który swoją premierę miał zaledwie dwa dni temu.

Utwór "Przytul" to podróż przez trudne emocje, nie łatwy temat smutku i depresji, przełamany popowo-soulową odsłoną muzyczną Patrycji, która dodaje lekkości w odbiorze. Jest to utwór dla tych, którzy zapomnieli o samych sobie, dla tych co żyją w pędzie i wszystko wokół zaczyna szarzeć. Dla tych, którzy stracili siebie, dla tych, którzy stracili kogoś bliskiego. Dla tych, którzy stracili poczucie sensu, zrozumienia i odwagi, by zawalczyć o siebie. Dla tych, którzy skreślili siebie na straty. Dla tych, którzy nie mogą pogodzić się ze stratą. Dla tych, którzy kurczowo trzymają się tego, co już minęło. Dla tych, którzy patrzą tylko w przeszłość i dla tych, którzy boją się spojrzeć w przyszłość. Dla tych, którzy szukają wszystkiego na zewnątrz, nie dostrzegając bogactwa, które się w nich kryje.

Nie tylko dla Patrycji, ale także dla wszystkich artystów w Polsce nadeszły ciężkie czasy. Jak nasza krajanka daje sobie radę w tych trudnych czasach?
Państwa sam na sam z nowym utworem Patrycji Zarychty. Słowa Patrycja Zarychta, muzykę napisami Grzegorz Rdzak i Patrycja Zarychta.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •