reklama

reklama

/>

Off Fashion przełożony na wiosnę przyszłego roku

Off Fashion przełożony na wiosnę przyszłego roku Off Fashion przełożony na wiosnę przyszłego roku

Zaplanowany na październik finał XXII Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion zostaje przeniesiony na pierwszą połowę 2021 roku.

Kieleckie Centrum Kultury poinformowało o odwołaniu Off Fashion:

Obecna sytuacja epidemiczna w kraju, jesienna kumulacja zachorowań na COVID-19 i grypę, powstawanie nowych ognisk zakażeń w Polsce - to wszystko sprawia, że w trosce o bezpieczeństwo projektantów, jury, modelek i modeli, obsługi technicznej, publiczności i wszystkich innych osób pracujących przy obsłudze konkursu, musieliśmy podjąć tak trudną decyzję. Szczególny charakter imprezy sprawia, że nie jesteśmy w stanie zapewnić i zagwarantować bezpieczeństwa uczestnikom konkursu i wydarzeń towarzyszących.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Off Fashion to konkurs międzynarodowy, a sytuacja w poszczególnych krajach również zmienia się. Nie można więc wykluczyć potencjalnego zamknięcia granic czy wstrzymania transportu międzynarodowego, a to mogłoby uniemożliwić udział części uczestników w gali finałowej.


Zawiadamiamy równocześnie, że wszelkie dotychczasowe ustalenia Jury Konkursu Off Fashion są aktualne, finaliści mają zapewniony udział w gali, a owoce ich pracy zostaną zaprezentowane w Kielcach, gdy tylko ustabilizuje się sytuacja epidemiczna. Wierzymy, że XXI Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion zwieńczymy uroczystą galą w pierwszej połowie 2021 roku, a kreatywność, pasja i talent projektantów znów rozbłysną pełnym blaskiem przy wypełnionej po brzegi widowni Kieleckiego Centrum Kultury.


(KCK)

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •