reklama

reklama

/>

Wspólnie na rzecz rozwoju wolontariatu w Skarżysku-Kamiennej

21 września w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się spotkanie KOALICJA NA RZECZ ROZWOJU WOLONTARIATU. W imieniu organizatorów zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu wolontariuszy i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Finalnym punktem będzie podpisanie list intencyjnego o powołaniu koalicji i wspólnej promocji wolontariatu.

Spotkanie odbędzie się 21 września w godzinach 9.00 – 11.00 w Miejskim Centrum Kultury, ul. Juliusza Słowackiego 25 w Skarżysku-Kamiennej.

Na spotkaniu, które będzie miało charakter warsztatowy, omówione zostaną potencjalne działania koalicji na rzecz wolontariatu, zorganizowana będzie także burza mózgów na temat lokalnych potrzeb w zakresie rozwoju wolontariatu. Spotkanie zakończy się podpisaniem listu intencyjnego o wspólnej promocji wolontariatu i powołaniu do życia koalicji. Spotkanie poprowadzą eksperci z zakresu aktywności społecznej i III Sektora.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli różnych instytucji, biznesu i jego otoczenia oraz organizacje pozarządowe. Obecność należy potwierdzić mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Korpus Solidarności - Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego, który realizuje Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach w partnerstwie z Diecezjalnym Centrum Wolontariatu. Projekt ma na celu wzmocnienie i rozwój wolontariatu długoterminowego, podniesienie rangi działań wolontariackich, wzbudzenie zainteresowania wolontariatem oraz zachęcenie mieszkańców do zaangażowania w taką działalność.

Źr. UM Skarżysko-Kamienna

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •