reklama

reklama

/>

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej online – rejestracja już ruszyła

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej on-line – rejestracja już ruszyła Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej on-line – rejestracja już ruszyła

Skarżysko-Kamienna po raz piąty będzie organizatorem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego. Wydarzenie – tym razem w formule on-line – odbędzie się 6 listopada i poświęcone będzie realiom i warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w dobie pandemii COVID-19. W wydarzeniu wezmą udział przedsiębiorcy, samorządowcy, eksperci i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu z Polski i zagranicy. Rejestracja już ruszyła. 

Na przełomie lat MFI stało się jednym z najważniejszych wydarzeń o znaczeniu gospodarczym w województwie świętokrzyskim. Celem wydarzenia jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów między przedsiębiorcami z Polski i zagranicy m.in. Francji, Ukrainy, Białorusi, Włoch, USA, jak również zacieśnianie więzi między gospodarkami i zachęcenie polskich przedsiębiorców do aktywniejszych działań na rynku innych krajów.

– W tym roku, z powodu panującej epidemii, z oczywistych względów nie możemy zorganizować spotkania osób z różnych stron świata w dotychczasowej formie. Tegoroczne Międzynarodowe Forum Inwestycyjne odbędzie się on-line. Również podejmowane tematy będą dotyczyły obecnej sytuacji – informuje prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig. – Wspólnie z ekspertami, przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu będziemy dyskutowali o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej w dobie pandemii COVID-19. Będziemy rozmawiać o możliwościach wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe oraz o współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami – dodaje prezydent miasta.

Do udziału w MFI organizatorzy zapraszają przede wszystkim firmy, które poszukują partnerów zagranicznych zarówno w zakresie sprzedaży, jak i zakupu różnego rodzaju towarów i usług.

Rejestracja prowadzona jest za pośrednictwem strony poświęconej Forum pod adresem mfi.skarzysko.pl. Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •