reklama

/>

Chora na białaczkę Tosia marzy o samochodziku na akumulator

Chora na białaczkę Tosia marzy o samochodziku na akumulator Chora na białaczkę Tosia marzy o samochodziku na akumulator

Antosia ma dopiero 4 lata, jednak jej życie dalekie jest od dziecięcej beztroski. W listopadzie 2018 roku rodzice dziewczynki usłyszeli diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna. To rozpoczęło długą i pełną bólu drogę. Antosia musiała przyjmować chemioterapię, podczas której dodatkowo konieczna była operacja z powodu pęknięcia jelita cienkiego. Później rozpoczęło się leczenie podtrzymujące, które nadal trwa.

W tamtym roku Antosia dostała od dziadków wspaniały prezent – auto na akumulator. Jeżdżenie i sterowanie tym samochodem sprawiało jej ogromną radość. Niestety, dziewczynka urosła i nie mieści się już do ulubionego pojazdu. Dlatego jej marzeniem jest nowy, duży samochód, którym mogłaby zwiedzać najbliższą okolicę.

Można pomóc w spełnieniu marzenia Antosi poprzez dokonanie dowolnej wpłaty na prowadzoną przez fundację zbiórkę TUTAJ. 

Fundacja Dziecięca Fantazja od 16 lat spełnia marzenia chorych dzieci. Do tej pory tradycyjnymi metodami, ale teraz dzięki platformie www.wishurfing.pl spełnianie marzeń stało się znacznie prostsze. Można w łatwy sposób przeglądać profile dzieci i w prosty sposób wesprzeć te wybrane.

Każdy może nam pomóc wpłacając drobną kwotę. Dla nas to kolosalna pomoc, gdyż dzięki takiemu wsparciu uszczęśliwiamy wiele chorych dzieci, a radość dziecka to również ogromna radość rodziców, których ze względu na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji dzieci nie stać przeważnie nawet na małe przyjemności. Gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina. A dzieciństwo jest tylko jedno. I każde dziecko powinno mieć chociaż trochę radości i beztroski.

W okresie pandemii, ze względu bezpieczeństwo naszych podopiecznych my również aktualnie nie odwiedzamy dzieci. Jesteśmy zmuszeni z korzystania z usług kurierskich. Niestety aktualna sytuacja spowodowała, że samotność nieuleczalnie chorych dzieci jeszcze wzrosła. Dla chorych dzieci zarażenie wirusem to wyrok dlatego są aktualnie całkowicie izolowane i praktycznie zamknięte w domach.

 

 Fundację Dziecięca Fantazja i jej podopiecznych można wesprzeć:

- przez platformę https://www.wishsurfing.pl,

- przez deklarację stałego wsparcia lub pojedynczą wpłatę na konto Fundacji prowadzone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. nr 14 1930 1523 2310 0345 8400 0001

 - „zaadoptowaniem" konkretnego marzenia chorego dziecka z danego regionu,

- przez przekazanie odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja. W PIT-cie wystarczy wpisać nr KRS: 0000168783

 Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.

Fundacja „Dziecięca Fantazja" - jest organizacją non-profit, posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstała w 2003 roku. Jej jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są dzieci zmagające się z nowotworami, niepełnosprawnością, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi. Misją Fundacji Dziecięca Fantazja jest dotarcie do wszystkich cierpiących dzieci w Polsce, aby wnieść w życie dzieci i ich rodzin iskierkę radości, wiary i nadziei. Fundacja działa na rzecz polskich dzieci.

Przez 16 lat działalności spełniła ponad 7000 najskrytszych fantazji. Fundatorami marzeń są osoby indywidualne, firmy i organizacje. Więcej na:www.f-df.pl

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •