reklama

reklama

/>

reklama

/>

Gratulacje dla Krzysztofa Ratajskiego

Gratulacje dla Krzysztofa Ratajskiego Gratulacje dla Krzysztofa Ratajskiego
Pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej darter Krzysztof Ratajski, który w rozgrywanych niedawno Mistrzostwach Świata w darcie jako pierwszy Polak w historii dotarł do ćwierćfinału, był gościem w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej.
Z Krzysztofem Ratajskim spotkał się Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej.
 
- W imieniu swoim i prezydenta miasta miałem okazję złożyć zawodnikowi serdeczne gratulacje i życzyć kolejnych, równie spektakularnych sukcesów, a także podziękować za dostarczanie sportowych emocji kibicom, których nie brakuje również w rodzinnym mieście Krzysztofa Ratajskiego – w Skarżysku-Kamiennej.
 
O Krzysztofie Ratajskim ze Skarżyska-Kamiennej usłyszała cała Polska, a to za sprawą najlepszego w historii polskiego darta wyniku. Ratajski dotarł do ćwierćfinału mistrzostw świata w darcie w Londynie.

Media rozpisywały się o kolejnych emocjonujących meczach z udziałem Polaka, ostatnie spotkanie mogliśmy obejrzeć w Nowy Rok, kiedy to urodzony w Skarżysku-Kamiennej Ratajski w ćwierćfinale mistrzostw świata niestety przegrał. Jego rywalem był Anglik Stephen Bunting.

Warto zaznaczyć, że Krzysztof Ratajski zajmuje wysokie, 15. miejsce w rankingu światowym.

Jednak to i tak najlepszy jak dotąd wynik Polski w darcie na arenie międzynarodowej, a dodatkowo o tej dyscyplinie sportu dawno nie mówiło się tak wiele. Ogromną popularność zyskał też sam Ratajski.

W wywiadzie dla TVP (TUTAJ) Krzysztof Ratajski mówi o początkach swojej przygody z dartem.

- W miejscu gdzie mieszkałem, na moim osiedlu w Skarżysku Kamiennej, ustawiono pierwszy automat elektroniczny. I od tego się zaczęło.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •