reklama

reklama

/>

Wystraszyły się dzików i utknęły w lesie. Z pomocą przyszli policjanci

Wystraszyły się dzików i utknęły w lesie. Z pomocą przyszli policjanci Wystraszyły się dzików i utknęły w lesie. Z pomocą przyszli policjanci

Rowerowa wycieczka do Suchedniowa zapewne na długo pozostanie w pamięci dwóch nastolatek ze Skarżyska. Po zmroku na drodze zauważyły stado dzików. Aby uniknąć kontaktu ze zwierzętami 14-latki schowały się w zaroślach. Po chwili straciły orientację i utknęły w ciemnym lesie. Pomogli im miejscowi policjanci i historia na szczęście zakończyła się jedynie strachem.

W poniedziałek około godziny 20.15 dyżurny skarżyskiej jednostki Policji przyjął zgłoszenie, że w lesie w pobliżu ulicy Stokowiec w Suchedniowie zagubiły się dwie nastolatki. Dziewczyny nie mogły odnaleźć wyjścia z lasu. Dyżurny skierował na miejsce dwa patrole suchedniowskich mundurowych, sam zaś nawiązał rozmowę telefoniczną z jedną ze zgłaszających. Policjanci używali sygnałów świetlnych i dźwiękowych, patrolując wskazany rejon. W tym czasie dyżurny koordynował akcję i starał się ustalić miejsce bardzo przestraszonych 14-latek. Po kilku minutach funkcjonariusze dotarli do dziewczyn i pomogli im wydostać się z trudno dostępnego terenu. Młode skarżyszczanki zrelacjonowały stróżom prawa jak znalazły się w tarapatach.

Wracając z rowerowej wycieczki, po wjeździe na leśną drogę zauważyły stado dzików. Wystraszone postanowiły schować się w zaroślach. Po chwili jednak straciły orientację w ciemnym lesie i nie wiedziały, gdzie się znajdują. Jedna z nich zadzwoniła wówczas na numer alarmowy.

Na szczęście historia miała szybki i szczęśliwy finał. Policjanci przekazali obie pechowe rowerzystki rodzicom.

Opr. JG

źródło: KPP w Skarżysku - Kamiennej

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •