reklama

reklama

/>

Okradł garaż, włamał się do domu i posiadał narkotyki

Okradł garaż, włamał się do domu i posiadał narkotyki Okradł garaż, włamał się do domu i posiadał narkotyki

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali 26-latka z powiatu skrżyskiego. Mężczyzna chwilę przed zatrzymaniem okradł jeden z garaży na terenie gminy Końskie. Dodatkowo posiadał przy sobie narkotyki. 26-latek podejrzewany jest także o wcześniejsze dokonanie kradzieży w włamaniem.

W poniedziałek rano dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Końskich otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży elektronarzędzi i roweru z garażu na terenie gminy Końskie. Zgłaszający wycenił straty na kwotę 6000 tysięcy złotych. Dyżurny koneckiej jednostki bezzwłocznie na miejsce kradzieży skierował policjantów, którzy rozpoczęli interwencję od sprawdzenia duktów leśnych w rejonie okradzionej posesji. Już po chwili mundurowi ujawnili w lesie porzucone, skradzione przedmioty. Chwilę później mundurowi zauważyli kryjącego się w zaroślach mężczyznę.

Okazało się, że jest to 26-letni mieszkaniec gminy Stąporków. Podczas szczegółowej kontroli osobistej policjanci ujawnili przy nim także biały proszek, który po wstępnym sprawdzeniu wykazał w swoim składzie amfetaminę. To jednak nie był koniec jego problemów. W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że prawdopodobnie 6 czerwca dokonał on kradzieży z włamaniem na terenie gminy Gowarczów.

Dzięki prawidłowej dyslokacji patrolu oraz szybkim zdecydowanym działaniom koneckich stróżów prawa, mężczyzna trafił za policyjne kraty. Skradzione przedmioty powróciły do swoich właścicieli. Wczoraj w godzinach popołudniowych wobec 26-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Opr. MP

Źródło: KPP w Końskich

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •