reklama

reklama

/>

reklama

/>

Randka z książką, seanse filmowe, gra online i aromatyczna kawa, czyli… Noc w Bibliotece

Randka z książką, seanse filmowe, gra online i aromatyczna kawa, czyli… Noc w Bibliotece Randka z książką, seanse filmowe, gra online i aromatyczna kawa, czyli… Noc w Bibliotece

Biblioteka Publiczna w Skarżysku zaprasza w najbliższą sobotę, 9 października na „Noc Bibliotek”. Od godziny 18 do 22 w Filii nr 1 (ul. Towarowa 20) odbędzie się spotkanie pod tytułem „Czytanie wzmacnia”. Tego wieczoru otwarta będzie także Filia nr 3 mieszcząca się w MCK.

 Z okazji 7. edycji „Nocy Bibliotek” Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała szereg atrakcji dla czytelników.

9 PAŹDZIERNIKA
WYPOŻYCZALNIA W FILII NR 1 (UL. TOWAROWA 20)
GODZ. 18.00 – 22.00

Od godziny 18.00 będzie wyświetlony film familijny, na który serdecznie zapraszamy dzieci i ich opiekunów.

Na godzinę 20.00 zaplanowana jest emisja filmu niespodzianki dla dorosłego odbiorcy zorganizowanego przez Dyskusyjny Klub Filmowy.

W Wypożyczalni książki dla dorosłych będzie można wziąć udział w evencie pt: „Randka z książką”. Na czym polegać będzie ta atrakcja? Otóż, książki o różnej tematyce: kryminalnej, sensacyjnej, romansowej, obyczajowej, będą zapakowane w papier pakowy. Czytelnik, na podstawie krótkiego opisu, zdecyduje się na najatrakcyjniejszą według niego książkę, która zostanie zapisana na koncie czytelnika. Zwrot wybranej książki nie będzie możliwy tego samego dnia.

Podczas trwania „Nocy Bibliotek” wypożyczalnie książek są do Państwa dyspozycji!

Dla uczestników biblioteka przygotowała również grę online, która składa się z czterech ścieżek: zdrowia, relacji, wiedzy i wyobraźni. Dzięki różnorodnym zadaniom, dotyczącym m.in. literatury, książek, czy biblioteki będzie można zobaczyć, jak czytanie wzmacnia różne dziedziny życia. Przejście całej gry trwa ok. 2 godzin, ale można dzielić ją na części i wracać w dogodnym momencie. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy posiadać własne urządzenie mobile połączone z Internetem, bądź skorzystać z komputerów bibliotecznych.

Tego dnia będzie można również poczytać na mini wystawie resume pikantnych aforyzmów o miłosnych uniesieniach.

A wszystko to przy smacznej kawie.

Tego dnia będzie również otwarta w godzinach 18.00 – 22.00 Filia nr 3 mieszcząca się przy ul. Słowackiego 25 (Miejskie Centrum Kultury). Tam z kolei serdecznie zapraszamy na rozmowę o książkach przy filiżance kawy. Będzie możliwość wypożyczeń oraz zwrotów książek. Uczestnicy zainteresowani grą online otrzymają kod dostępu.

Dla 100 pierwszych uczestników, którzy jednak nie będą mogli pojawić się na „Nocy Bibliotek” 9 października, zostaną rozdane linki wraz z hasłem do filmu wyświetlanego na imprezie.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorem imprezy – Justyna Ogrodowicz – młodszy bibliotekarz, tel. 662 884 074.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •