reklama

/>

„Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” tym razem wokół Zalewu Rejowskiego

„Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” tym razem wokół Zalewu Rejowskiego „Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” tym razem wokół Zalewu Rejowskiego

W czwartkowe południe (7 października) grupa około sześćdziesięciu osób wzięła udział w projekcie „Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” organizowanym przez Stowarzyszenie „Włącz się” przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego i Powiatu Skarżyskiego.

Czwartkowy spacer, kolejny już w ramach projektu, odbył się w Skarżysku-Kamiennej wokół Zalewu Rejów. Uczestnicy spotkali się jednak najpierw przy wspólnym ognisku na terenie Ruin Wielkiego Pieca.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Powiatu Skarżyskiego: wicestarosta Anna Leżańska oraz członkowie zarządu powiatu Katarzyna Bilska i Adam Ciok.

W rozmowie przy poczęstunku podkreślano, jak istotna jest międzypokoleniowa integracja lokalnej społeczności, której tego rodzaju spotkania służą. Urokliwy krajobraz sprzyjał także wspólnym fotografiom, ognisko zaś zachęcało do śpiewu.

„Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Włącz się” przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i Powiatu Skarżyskiego. Miejsce na ognisko udostępniło i przygotowało Muzeum im. Orła Białego.

Organizatorki wydarzenia Monika Pogodzińska i Paulina Pałka dziękują uczestnikom oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji i wsparli wydarzenie.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •