reklama

reklama

/>

reklama

/>

Pierwsza łopata wbita – rusza budowa Vendo Parku

Pierwsza łopata wbita – rusza budowa Vendo Parku

Przedstawiciele firmy Trei Real Estate Poland, w obecności zastępcy prezydenta miasta Andrzeja Brzezińskiego, 8 listopada symbolicznie zainaugurowali budowę parku handlowego sieci Vendo Park w naszym mieście. To pierwszy projekt tego dewelopera w Skarżysku i pierwsza inwestycja Trei na terenie województwa świętokrzyskiego. Według zapewnień inwestora, obiekt będzie otwarty w wakacje 2022 roku.

– Niezmiernie cieszy mnie fakt, że w naszym mieście rozpoczyna się budowa nowoczesnego obiektu handlowego. Inwestycja oznacza nowe miejsca pracy dla mieszkańców, a według szacunków zatrudnienie znajdzie tu ponad 120 osób. Przyciągnięcie tego inwestora do Skarżyska-Kamiennej uważam za duży sukces. To efekt wielu rozmów, w które ja i moi współpracownicy, byliśmy osobiście zaangażowani – podkreśla Konrad Krönig, prezydent  Skarżyska-Kamiennej.

Park handlowy powstanie na działce o powierzchni ponad 4,4 ha zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej. Właśnie tam zainaugurowano budowę Vendo Parku symbolicznym „wbiciem łopaty”.

Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Daldehog. Vendo Park będzie miał powierzchnię 6 800 m kw. Zaplanowano dwanaście sklepów. Aktualnie trwają negocjacje z najemcami (w obiektach Vendo Park Polsce mieszczą się między innymi drogerie, sieci odzieżowe, dyskonty, sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz i elektroniką, duże sklepy spożywcze).

– Jest to pierwsza inwestycja firmy Trei na terenie województwa świętokrzyskiego. Dziękuję za podjęcie decyzji o lokalizacji tego obiektu właśnie w Skarżysku-Kamiennej. Park handlowy będzie służył nie tylko mieszkańcom naszego miasta. Wiąże się to z nowymi miejscami pracy i dalszym rozwojem miasta – mówi zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej, Andrzej Brzeziński.

– Przyjęta przez nas strategia biznesowa jest odpowiedzią na preferencje współczesnych konsumentów, którzy stawiają na komfort i nie chcą odbywać podróży w celach handlowych do dużych miast. Ośrodki, takie jak Skarżysko-Kamienna, dysponują ogromnym potencjałem nabywczym, a naszym celem jest zapewnienie im bogatej oferty zakupowej. Jako deweloper dostarczamy zatem nowoczesną przestrzeń, w której swoje sklepy otwierają znane i lubiane przez Polaków sieci handlowe. Dbamy także o to, aby w gronie najemców znajdowały się marki debiutujące w danym mieście. Wprowadzamy tym samym nową, różnorodną ofertę dla mieszkańców i zapewniamy możliwość kompleksowych zakupów blisko domu – wyjaśnia Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Firma Trei rozwija swoją sieć parków handlowych w Polsce od 2013 roku., przez ten czas deweloper otworzył tutaj dwadzieścia siedem Vendo Parków. W tym roku inwestor oddał już do użytku sześć tego typu obiektów – w Zielonce, Myśliborzu, Koszalinie, Piekarach Śląskich, Oświęcimiu oraz Inowrocławiu i planuje otwarcia kolejnych dwóch – w Chorzowie i Radzyminie. Obiekt w Skarżysku ma być jednym z największych.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •