reklama

reklama

/>

reklama

/>

Otwarcie lodowiska już 26 listopada. Nowy cennik usług

Otwarcie lodowiska już 26 listopada. Nowy cennik usług Otwarcie lodowiska już 26 listopada. Nowy cennik usług

Prezydent miasta Konrad Krönig i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Skarżyska - Kamiennej oraz okolic do korzystania z lodowiska miejskiego, które czynne będzie codziennie w godz. 8:00-21:30. Otwarcie lodowiska nastąpi w piątek, 26 listopada.

W pierwszym dniu funkcjonowania lodowiska (piątek, 26 listopada 2021 r.) lodowisko będzie czynne w godz. 14.00 - 19.00. Wstęp będzie bezpłatny. Kasa i wypożyczalnia będą nieczynne.

Wejście tylko z własnymi łyżwami.

W sobotę i niedzielę, 27 i 28 listopada, wejścia wg. godzin otwarcia lodowiska. Pierwsze wejście na godz. 8.00 (I tercja). Stałe rezerwacje nie będą obowiązywać w pierwszym weekendzie funkcjonowania lodowiska.


Podobnie jak w ubiegłym sezonie, w związku z pandemią koronawirusa będziemy musieli przestrzegać kilku zasad i wytycznych związanych z reżimem sanitarnym, które nadal obowiązują. MCSiR zwraca się z prośbą o dostosowanie się do wymogów sanitarnych jakie będą obowiązywać na obiekcie lodowiska.

W budynku lodowiska (kasa, wypożyczalnia łyżew) we względu na ograniczenia może przebywać jedna osoba na 15 m². Nie będzie możliwości przebywania na trybunach lodowiska osób, które nie mają wykupionego biletu. Wszyscy korzystający z lodowiska zobowiązani się opuścić trybuny lodowiska po zakończonej tercji w ciągu 10 minut.

Szafki na buty będą dostępne przy trybunach lodowiska (kaucja zwrotna 2 zł)

Od nowego sezonu 2021/22 w związku ze wzrostem cen utrzymania obiektu będzie obowiązywał nowy cennik usług na lodowisku . Bilet normalny będzie kosztował 12 złotych, ulgowy 8 złotych. Pozostałe zmiany poniżej w cenniku.

W tym sezonie, podobnie jak w poprzednim obowiązuje kaucja za wypożyczenie łyżew ( 50 zł - max. 2 pary). Jest ona obowiązkowa i związana z wejściem w życie przepisów RODO. Jest możliwość wypożyczenia pod zastaw (prawo jazdy, dowód) ale tylko w przypadku wyrażenia zgody przez osobę wypożyczającą.

Na lodowisku miejskim im. M. Filipowskiego w Skarżysku - Kamiennej w sezonie 2021/2022 będą obowiązywały poniższe zasady:

OBOWIĄZUJE LIMIT OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH jednorazowo w obiekcie: lodowisko im. Mieczysława Filipowskiego - 150 osób
OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST i NOSA (maseczki) PRZEMIESZCZANIA SIĘ PO OBIEKCIE – Klienci zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos przed wejściem do obiektu, w kolejce do kasy, do wypożyczalni sprzętu, w szatni i podczas przemieszczania się w obiekcie. Na samej płycie lodowiska zaleca się również podczas jazdy na łyżwach zasłaniać usta i nos.
OBOWIĄZKOWA DEZYNFEKCJA RĄK – każda osoba na terenie obiektu zobowiązana jest do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt. Środki do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu oraz w toaletach i szatniach.
ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO min. 1,5-2 m szczególnie podczas przebywania w kolejce przed obiektem, przy kasie, przy wypożyczalni i w szatni.

Godziny wejść, regulaminy itp. na stronie www.mcsir.skarzyskio.pl

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •