reklama

reklama

/>

reklama

/>

Kierował po amfetaminie, z amfetaminą i bez uprawnień

Kierował po amfetaminie, z amfetaminą i bez uprawnień Kierował po amfetaminie, z amfetaminą i bez uprawnień

Za posiadanie prawdopodobnie amfetaminy, kierowanie pojazdem pod jej działaniem i bez uprawnień odpowie 34-latek ze Skarżyska-Kamiennej. Mężczyzna został zatrzymany w Odrowążku w gminie Bliżyn kiedy prowadził osobowego opla. Był także poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary dwóch i pół roku więzienia, gdzie rychło trafi.

W poniedziałek o godzinie 18 skarżyscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniami osób zauważyli w Odrowążku w gminie Bliżyn osobowego opla. Policjanci podejrzewali, że może się nim przemieszczać poszukiwany 34-latek. Kiedy zatrzymali auto do kontroli, ich przypuszczenia okazały się słuszne. Za kierownicą siedział znany im skarżyszczanin. Mężczyzna figurował w rejestrze jako osoba, która musi trafić na dwa i pół roku do więzienia za popełnione przestępstwa narkotykowe. Dodatkowo przy lewarku zmiany biegów stróże prawa zauważyli woreczek z porcją białego proszku. Substancja wstępnie została zakwalifikowana jako amfetamina. Kierującego poddano badaniu na zawartość narkotyków w organizmie. Test dał wynik pozytywny na amfetaminę, dlatego pobrano mu krew do dalszych badań. Poszukiwany trafił do celi.

Jeszcze we wtorek 34-latek w przeszłości karany m.in. za rozbój i przestępstwa narkotykowe trafi do placówki penitencjarnej. Wkrótce zapewne ponownie zasiądzie na sądowej ławie oskarżonych, gdzie zostanie rozliczony za poniedziałkowe zachowanie.

Opr. JG

źródło: KPP w Skarżysku – Kamiennej

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •