reklama

reklama

/>

reklama

/>

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne po raz szósty w Skarżysku

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne po raz szósty w Skarżysku

Po raz szósty Skarżysko-Kamienna będzie gospodarzem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego. Wydarzenie, adresowane do przedsiębiorców, samorządowców i ekspertów, odbędzie się 25 listopada. Po raz drugi uczestnicy spotkają się w formule on-line. Udział w MFI jest bezpłatny. 

Celem wydarzenia jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów między przedsiębiorcami z Polski i zagranicy m.in. Francji, Ukrainy, Białorusi, Włoch, USA, jak również zacieśnianie więzi między gospodarkami i zachęcenie polskich przedsiębiorców do aktywniejszych działań na rynku innych krajów.

Tematyka tegorocznej edycji będzie obejmować obecne warunki prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach pandemii COVID-19 oraz możliwości wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe oraz zdolności współpracy uczelni badawczych z przedsiębiorstwami.

Do udziału w MFI zaprasza prezydent Skarżyska-Kamiennej wspólnie z Centrum Obsługi Inwestora. Zaproszenie adresowane jest przede wszystkim do firm, które poszukują partnerów zagranicznych zarówno w zakresie sprzedaży, jak i zakupu różnego rodzaju towarów i usług.

Patronat honorowy nad VI Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym Skarżysko-Kamienna 2021 objęły: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Krajowa Izba Gospodarcza w Warszawie, Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Business Centre Club, Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Związek Miast Polskich, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Partnerem wydarzenia jest Wydział Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Ze szczegółami Forum będzie można zapoznać się na stronie poświęconej wydarzeniu www.mfi.skarzysko.pl.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •