reklama

reklama

/>

 

/>

Nie mieli maseczek, byli poszukiwani

Nie mieli maseczek, byli poszukiwani Nie mieli maseczek, byli poszukiwani

Skarżyscy policjanci codziennie sprawdzają przestrzeganie obostrzeń sanitarnych w placówkach handlowych, sklepach czy na stacjach benzynowych. Osoby niestosujące się do obowiązujących zasad muszą liczyć się z konsekwencjami. Zdarza się również, że legitymowani łamiący zakazy okazują się osobami poszukiwanymi.

W poniedziałekw godzinach porannych skarżyscy policjanci natknęli się na dwóch mężczyzn bez maseczek wychodzących ze sklepu jednej ze stacji paliw w Skarżysku-Kamiennej. Osoby te na widok radiowozu zaczęły oddalać się z miejsca, ale natychmiastowy pościg pieszy funkcjonariuszy udaremnił ucieczkę. Zatrzymanymi okazali się mieszkańcami Skarżyska - Kamiennej. Za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami karnymi. Ponadto wyszło na jaw, że są oni osobami poszukiwanymi. Pierwszy z nich, 32-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Radomiu celem odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności oraz celem ustalenia miejsca pobytu przez skarżyską prokuraturę w związku  z kradzieżami na terenie miasta. Drugi natomiast to 35-latek będący osobą poszukiwaną między innymi  listem gończym przez organy wymiaru sprawiedliwości w Zielonej Górze, gdzie ma spędzić 6 miesięcy w więziennej celi.  Lista jego przewinień jest długa.

Osoby zatrzymane nie po raz pierwszy weszły w konflikt z prawem. Oprócz mandatów karnych za brak maseczek, będą musiały kilka miesięcy spędzić w izolacji.

Opr. ASŁ

Źródło: KPP w Skarżysku-Kamiennej

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •