reklama

reklama

/>

 

/>

Wybuch gazu sprawił, że życie Marcelka i Amelki nigdy nie będzie już takie samo. Potrzebna pomoc

Amelka i Marcel pojechali odwiedzić dziadków z okazji ich święta. Ułamek sekundy wystarczył, aby wnuki i dziadkowie musieli teraz walczyć o życie. W pomieszczeniu, gdzie wszyscy przebywali wybuchła butla z gazem. Siła uderzenia była tak ogromna, że ściany domu popękały. Teraz potrzebna jest pomoc ludzi dobrej woli. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata. 

Poniżej opis ze strony siepomaga.pl.

Wszyscy trafili do szpitali. W najgorszym stanie jest Amelka, która przebywa na oddziale oparzeniowym w szpitalu w Warszawie. Ma poparzoną twarz, drogi oddechowe i rączki. Przez blisko tydzień przebywała w śpiączce. Gdy się wybudziła była w ogromnym szoku i nie wiedziała co się dzieje. Jej strach był spotęgowany także przez upośledzenie umysłowe. Pojechał do niej tata, ponieważ mama przebywała w szpitalu w Radomiu z jej bratem. Marcelek ma poparzone rączki i nóżki oraz twarz, jednak mama mogła być z nim w szpitalu od samego początku. Niestety zostali zamknięci w sali, ponieważ u Marcela wykryto koronawirusa, dlatego mama przebywa z nim na kwarantannie.

Z pewnością przed nimi jeszcze długie tygodnie szpitalnego leczenia, ale z pewnością po wyjściu do domu nadal będą potrzebować pomocy. Specjalne maści i opatrunki kosztują fortunę, trzeba też zadbać o rehabilitację, aby na rękach i nogach nie doszło do przykurczy. Błagamy o pomoc dla Amelki i Marcela!

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •