Logo
Wydrukuj tę stronę

Wiadomości Świętokrzyskie: „Korpus Wsparcia Seniorów” także w Kielcach. Nowy oddział w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii. Mieszkańcy sprzeciwiają się wysokim rachunkom

Wiadomości Świętokrzyskie: „Korpus Wsparcia Seniorów” także w Kielcach. Nowy oddział w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii. Mieszkańcy sprzeciwiają się wysokim rachunkom

Wiadomości Świętokrzyskie: „Korpus Wsparcia Seniorów” także w Kielcach. Nowy oddział w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii. Mieszkańcy sprzeciwiają się wysokim rachunkom. 

MOPR w Kielcach realizuje program „Korpus Wsparcia Seniorów” - to pomoc w dwóch modułach: bezpłatnego transportu i opaski bezpieczeństwa. Program adresowany jest do osób w wieku 65 lat i więcej, przebywających na terenie Gminy Kielce.

Nowy oddział w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii został oddany do użytku. W kompleksie znajduje się dzienny oddział psychiatryczny, poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych oraz zespół leczenia środowiskowego.

140 %. O tyle wzrosły od czerwca rachunki za ciepło i ogrzanie ciepłej wody w bloku przy Legionów 107 w Skarżysku-Kamiennej. Mieszkańcy prowadzą rozmowy ze spółką Celsium i zapowiadają, że wyższych rachunków płacić nie będą. Czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu? O tym w materiale wideo.

W konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich zainicjowanym przez Małżonkę Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, I miejsce w województwie świętokrzyskim zajęło KGW „Jaworzanki” z gminy Zagnańsk. 25 czerwca członkowie zespołu będą reprezentować nasz region w etapie ogólnopolskim w Warszawie.

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.