reklama

reklama

/>

reklama

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Dramatyczny apel kobiet do kobiet

Wiadomości Świętokrzyskie: Dramatyczny apel kobiet do kobiet

W siedzibie Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michnowie we wtorek odbyło się 3. posiedzenie Komitetu Honorowego Obchodów 80. Rocznicy Pacyfikacji Wsi Michniów. Obradom przewodniczył Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.

Dramatyczny apel kobiet Lewicy do parlamentarzystek PiS z województwa świętokrzyskiego wybrzmiał podczas konferencji dotyczącej ogólnopolskiej kampanii społecznej „Tylko tak oznacza zgodę”. To obywatelski projekt ustawy o zmianie definicji gwałtu który złożyła Lewica. Po konferencji odbyły się warsztaty pod tytułem „Zgoda Słodka Jak…”

Ruch Marka Materka zapowiedział start w wyborach parlamentarnych. To co jeszcze kilkanaście miesięcy temu wydawało się abstrakcyjnym pomysłem prezydenta Starachowic, zaczyna przybierać realny kształt. Lider ruchu nie kryje swoich politycznych ambicji. Poznaliśmy główne założenia programowe Ruchu, które między innymi zakładają: Tak dla ogólnopolskiego programu In Vitro, tak dla bezpośrednich wyborów marszałków oraz Tak dla likwidacji powiatów.  

Remont zbiornika w Sielpi trwa od 2018 roku. Prace miały zakończyć się w listopadzie ubiegłego roku, jednak roboty kolejny raz się przedłużyły. Burmistrz liczy, że przed sezonem zbiornik zostanie oddany w pełni do użytku.

Starostwo Powiatowe  Końskich, Gmina Smyków i gmina Słupia Konecka. Z tych samorządów nikt nie pofatygował się na podpisanie umów z wojewodą świętokrzyskim w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Dzisiaj Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia. Czego Panie życzą sobie w tym wyjątkowym dnu? Jak chcą spędzić ten magiczny dzień? Cezary Nowak rozmawiał z kobietami naszego województwa.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •