reklama

reklama

/>

reklama

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: 30-lecie WFOŚiGW, Razem tworzymy Ekoświętokrzyskie i pełnomocnik ds. seniorów

Wiadomości Świętokrzyskie: 30-lecie WFOŚiGW, Razem tworzymy Ekoświętokrzyskie i pełnomocnik ds. seniorów

Zapraszamy do obejrzenia czwartkowego wydania Wiadomości Świętokrzyskich. Dziś w serwisie:

Nie było lepszej okazji do zorganizowania uroczystej, jubileuszowej gali Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, niż targi ENEX. Fundusz świętuje 30-lecie działalności. Była to także okazja do podsumowań, odznaczeń dla pracowników i współpracowników jednostki.

Edukacyjne działania Telewizji Świętokrzyskiej ponownie docenione. Miło nam poinformować, że nasza redakcja została odznaczona przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach wyróżnieniem „Ekolaur Świętokrzyski, Edycja III" w uznaniu za owocną współpracę w obszarze edukacji ekologicznej mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Departament Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w ramach XXIII Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH – zorganizował konferencję „Razem Tworzymy Ekoświętokrzyskie”. Wiodącymi tematami były tematy związane z samowystarczalnością energetyczna gmin i powiatów, zieloną gospodarką i innowacyjną biogazownią.

Z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Centrum Kultury odbył się koncert Skarżyskiej Kapeli Podwórkowej – Nasza Kapela. Nie mogło też zabraknąć życzeń i kwiatów.

Po koncercie Skarżyskiej Kapeli Podwórkowej, seniorzy z Skarżyska-Kamiennej zostali zaproszeni także do zabawy tanecznej. Jednak przed samym bankietem Prezydent przedstawił zgromadzonym swojego nowego pełnomocnika.

Wszystko wskazuje na to, że Szkoła Podstawowa w Pomykowie, filia biblioteki w Dziebałtowie oraz świetlica OSP w Sworzycach przejdą w tym roku termomodernizacje. Gmina Końskie pozyskała środki zewnętrzne na te zadania. Wszystko jednak zależy od wyników procedury przetargowej.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •