Logo
Wydrukuj tę stronę

Rower dobry na wszystko

Na włoszczowskim rynku odbył się piknik podsumowujący akcję „Rower Pomaga”. W działaniach profilaktycznych, których głównym celem jest m.in. promowanie bezpieczeństwa na drodze, nie mogło zabraknąć włoszczowskich policjantów. Mundurowi przygotowali wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych.

Wczorajszy piknik został zorganizowany przez Urząd Gminy we Włoszczowie z okazji podsumowania akcji „Rower pomaga”. Na włoszczowskim rynku nie mogło zabraknąć policjantów, którzy na stoisku profilaktycznym przygotowali wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych mieszkańców.

Dzieci poznawały zasady ruchu drogowego przy wykorzystaniu zestawu edukacyjnego autochodzik, przymierzyć strój, który policjanci wykorzystują podczas zabezpieczeń, czy usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu. Pełnoletni uczestnicy pikniku, zwłaszcza kierowcy przy wykorzystaniu tzw. alkogogli mogli przejść po specjalnie przygotowanym torze.
Policjanci przypomnieli uczestnikom pikniku podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze rowerem oraz przeprowadzili konkurs w którym nagrodami były gadżety rowerowe.

 

Źródło: KPP we Włoszczowie

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.