Logo
Wydrukuj tę stronę

Nietrzeźwi wyeliminowani z dróg

Nietrzeźwi wyeliminowani z dróg Nietrzeźwi wyeliminowani z dróg

W efekcie pracy włoszczowskich funkcjonariuszy, w niedzielę Wielkanocną zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących. 34- letni mężczyzna kierował fordem mając ponad promil alkoholu w organizmie, z kolei zatrzymany nietrzeźwy 35- latek posiadał dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W niedzielę Wielkanocną włoszczowscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich to 35-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego, którego funkcjonariusze zatrzymali przed godziną 12:00 w Moskorzewie na drodze krajowej nr 78. Mężczyzna w swoim organizmie miał ponad promil alkoholu. Dodatkowo podczas kontroli okazało się, że 35-latek kierując samochodem marki Peugeot posiada dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Niespełna trzy godziny później na terenie miasta policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Tym razem był to 34-letni mieszkaniec Radomska, który zdecydował się usiąść za kierownicę forda, a w swoim organizmie posiadł ponad promil alkoholu. Mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Nietrzeźwi kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

 

Opr. MJ

Źródło: KPP we Włoszczowie

© Telewizja Świętokrzyska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa

Copyright (C) Korzystanie z materiałów redakcyjnych Telewizji Świętokrzyskiej
wymaga wcześniejszej zgody Telewizji Świętokrzyskiej oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej.

Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Telewizja Świętokrzyska
wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych
w programach oraz na Portalu www.tvswietokrzyska.pl jest zabronione.