Czy to prezenty czy nie!

Jak donosi portal Wirtualna Polska „Poseł PiS Bartłomiej Dorywalski pochwalił się, że dzięki dobrym kontaktom wypracowanym w sejmowym zespole dostał od producenta leków suplementy diety o wartości 25 tys. zł. Polityk jest wiceprzewodniczącym zespołu zajmującego się polityką lekową. Zapytany przez WP o darowiznę i charakter kontaktów z biznesem zaczął usuwać swoje wpisy”

Czytaj dalej...

Policjanci zatrzymali dwie nietrzeźwe kierujące

Włoszczowscy policjanci minionej doby zatrzymali dwie nietrzeźwe kierujące, które pomimo swojego stanu psychofizycznego zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich aut. Funkcjonariusze zatrzymali kobietom prawa jazdy. Teraz grozi im do dwóch lat więzienia oraz co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Czytaj dalej...

We Włoszczowie powstanie nowe rondo

Marszałek Andrzej Bętkowski i Tomasz Jamka, członek Zarządu Województwa podpisali z Powiatem Włoszczowskim oraz Gminą Włoszczowa umowę w sprawie udzielenia województwu świętokrzyskiemu dotacji celowej na sumę 1 360 000 zł na realizację zadania pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 785 poprzez budowę ronda na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, Młynarskiej i Głowackiego we Włoszczowie”.

Czytaj dalej...

Kolejny wiadukt drogowy nad torami Centralnej Magistrali Kolejowej

W Motycznie nad CMK zamontowano nową konstrukcję wiaduktu. Nie zwalniają prace przy budowie 3 pozostałych wiaduktów drogowych. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. przygotowuje linię do przejazdu pociągów z prędkością do 250 km/h. Bezkolizyjne skrzyżowania podniosą poziom bezpieczeństwa w ruchu kolejowym i usprawnią komunikację drogową w woj. świętokrzyskim i łódzkim. Wartość prac to 104 mln zł.

Czytaj dalej...

Nietrzeźwi wyeliminowani z dróg

W efekcie pracy włoszczowskich funkcjonariuszy, w niedzielę Wielkanocną zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących. 34- letni mężczyzna kierował fordem mając ponad promil alkoholu w organizmie, z kolei zatrzymany nietrzeźwy 35- latek posiadał dwa czynne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •