reklama

 

reklama

 

/>

Uroczystości z okazji „Barbórki”

W piątek, 1 grudnia, pracownicy Lhoist Bukowa, władze powiatu włoszczowskiego i gminy Krasocin wzięli udział w uroczystościach z okazji Dnia Górnika. W Bukowie tegoroczne obchody rozpoczęły się uroczystym odsłonięciem przez Zarząd Spółki nowej figurki św. Barbary na terenie zakładu.

Czytaj dalej...

U Marszałka każdy szarpie w swoją stronę

Po poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego widzimy jak wyraźnie zmienił się układ sił w województwie. Po niedawnym odwołaniu przewodniczącego sejmiku, opozycja poszła dalej i z prezydium sejmiku wyeliminowała wiceprzewodniczących z PiS. Podobnie stało się z przewodniczącymi poszczególnych komisji sejmikowych. Co to oznacza?

Czytaj dalej...

Wiadomości Świętokrzyskie: Sesja nerwowa, a Mikołaj i tak przyszedł!

Po poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego widzimy jak wyraźnie zmienił się układ sił w województwie. Po niedawnym odwołaniu przewodniczącego sejmiku, opozycja poszła dalej i z prezydium sejmiku wyeliminowała wiceprzewodniczących z PiS. Podobnie stało się z przewodniczącymi poszczególnych komisji sejmikowych. Co to oznacza? Mamy najświeższe komentarze w tej sprawie.

Czytaj dalej...

Znamy laureatów Talentów Świętokrzyskich 2023 roku

Już po raz 24. Samorząd Województwa Świętokrzyskiego nagrodził wybitnie uzdolnionych uczniów i studentów z regionu, przyznając im stypendia “Talenty Świętokrzyskie”. Spotkanie ze stypendystami, wręczenie dyplomów i przekazanie gratulacji odbyło się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Stypendia z rąk przewodniczącego Sejmiku Województwa Arkadiusza Bąka, wiceprzewodniczącego Marka Strzały, członka Zarządu Województwa Tomasza Jamki, a także kuratora oświaty Kazimierza Mądzika odebrało 24 stypendystów. W WDK gościli także dyrektor Departamentu Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych Urzędu Marszałkowskiego Piotr Kisiel i zastępca dyrektora Renata Bilska.

 

Czytaj dalej...

Świętokrzyski poseł, którego nie zna marszałek

Sejmowe wydarzenia środowych obrad biją rekordy oglądalności. Niestety w roli głównej, niekoniecznie pozytywnej, wystąpił poseł świętokrzyski Mariusz Gosek. Gosek wplątał się w ostra wymianę zdań z posłami opozycji demokratycznej, by przy okazji dowiedzieć się, że marszałek Sejmu nie zna posła z imienia i nazwiska.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •