reklama

 

/>

Działali wspólnie

Policjanci z włoszczowskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei włączyli się w akcję RAW, realizowaną w ramach międzynarodowej organizacji państw członkowskich UE - RAILPOL. Mundurowi w ramach akcji prowadzą działania kontrolno-prewencyjne w rejonach dworców i przystanków kolejowych na terenie powiatu zwracając uwagę na przestrzeganie przepisów prawa.

Czytaj dalej...

Nietrzeźwy poranek

Każdego dnia włoszczowscy policjanci prowadzą liczne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dziś w ramach akcji pn. „Trzeźwy poranek” mundurowi skontrolowali stan trzeźwości ponad 800 kierujących.

Czytaj dalej...

Entuzjazm i dobra energia. Trzecia Droga zakończyła kampanię

Trzecia Droga zakończyła kampanię wyborczą w województwie świętokrzyskim z przytupem. Podczas kończącej kampanię, konwencji w Skarżysku – Kamiennej, do pójścia na wybory zachęcali liderzy Trzeciej Drogi Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia. Na scenie i widowni byli lokalni działacze i kandydaci do wszystkich szczebli samorządu terytorialnego. Entuzjazmu nie brakowało.

Czytaj dalej...

Szymon Hołownia: mamy na listach wyborczych wartościowych ludzi

Zapraszamy do obejrzenia wyjazdowego programu Gość Dnia z udziałem Marszałka Sejmu Szymona Hołowni. Z Marszałkiem Hołownią poruszyliśmy wiele kwestii wyborczych. Szymon Hołownia mówił przede wszystkim o konieczności odbicia Sejmiku województwa świętokrzyskiego z rąk PiS i o wartościowych ludziach, których znajdziemy na listach wyborczych Trzeciej Drogi.

Czytaj dalej...

Wiadomości Świętokrzyskie: Zielone Kielce

„Nie stać nas na byle jakość. Chcemy odblokować potencjał, możliwości, które stoją przed powiatem kieleckim. Trzecia Droga to droga do każdego z nas.” -mówił podczas briefingu prasowym europoseł Adam Jarubas, który wraz z posłem Rafałem Kasprzykiem przedstawili kandydatów do Rady Powiatu kieleckiego.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych