reklama

/>

Region - Telewizja Świętokrzyska

Centrum Prasowe PAP z najnowocześniejszym centrum konferencyjnym w Warszawie

Centrum Prasowe PAP to unikalne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Warszawy, wykorzystujące najnowocześniejsze narzędzia multimedialne do organizacji konferencji prasowych, debat i webinarów. Wyspecjalizowany zespół profesjonalistów do spraw produkcji i obsługi technicznej zapewnia przygotowanie wydarzeń oraz dystrybucję treści na najwyższym światowym poziomie.

 • Dział: Region
 • Dodał:
Czytaj dalej...

Czy rachunek za prąd może być niższy? - rusza www.LiczySieEnergia.pl

Polski Komitet Energii Elektrycznej rozpoczął kampanię edukacyjną „Liczy się energia”. Przez najbliższe miesiące wyjaśniać będzie przyczyny wzrostu cen energii, pokazywać wpływające na nie mechanizmy oraz sposoby na racjonalne gospodarowanie zużyciem prądu. Celem kampanii jest edukacja o rynku energii oraz sposobach łagodzenia wpływu rosnących cen prądu na domowe budżety Polaków.

 • Dział: Region
 • Dodał:
Czytaj dalej...

Polska gospodarka potrzebuje cudzoziemców

Krajowe firmy z każdym rokiem w większym stopniu polegają na pracownikach z zagranicy – w 2020 roku liczba pozwoleń na pracę w Polsce przekroczyła 400 tysięcy. Rosnąca liczba przyjezdnych nie zaspokaja jednak bieżących potrzeb przedsiębiorców. Poszukiwanie rąk do pracy wśród cudzoziemców zapowiadają liczne polskie fabryki i firmy handlowe, w tym co trzecia firma z sektora przemysłowego i handlu. Na znaczeniu zyskuje więc atrakcyjność ofert oraz zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwa.

 • Dział: Region
 • Dodał:
Czytaj dalej...

Prawo jazdy za łapówkę. Zatrzymanym grozi do 8 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy zatrzymali 52 i 41-latka. Mężczyźni podejrzani są o związek ze sprawą korupcyjną, dotyczącą uzyskania prawa jazdy przez mieszkańca powiatu sandomierskiego. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, iż w przestępczy proceder zamieszanych jest jeszcze dwóch innych mężczyzn.

 • Dział: Region
 • Dodał:
Czytaj dalej...

Jarosław Kaczyński w Starachowicach: wspomnienia wojenne mojej matki stały się ważną częścią świadomości mojej i mojego brata

Moja matka Jadwiga Kaczyńska przez kilkanaście lat mieszkała i uczyła się w Starachowicach, jej wspomnienia, szczególnie te wojenne, stały się bardzo ważną częścią mojej świadomości i mojego brata - powiedział w niedzielę w Starachowicach prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Czytaj dalej...

PKO BP pomoże zarządzać finansami Wrocławia i Poznania

Przez trzy kolejne lata PKO Bank Polski będzie prowadził rachunki bankowe Wrocławia, a przez cztery Poznania. To już kolejni kontrahenci banku z obszaru samorządu terytorialnego. W ostatnim czasie bank podpisał umowę na kontynuację kompleksowej obsługi budżetu Województwa Mazowieckiego. Obecnie PKO BP zapewnia obsługę budżetów siedmiu województw i dziewięciu miast wojewódzkich - w sumie ok. 280 jednostek.

 • Dział: Region
 • Dodał:
Czytaj dalej...

Wznowiony ruch pociągów na towarowej linii Chmielnik – Włoszczowice po wypadku w Gołuchowie

W Piątek 7 grudnia o godz. 21.35 wznowiono ruch pociągów towarowych na trasie Chmielnik – Włoszczowice (świętokrzyskie) po wypadku na przejeździe w Gołuchowie.

5.01.2022 r. na przejeździe kolejowo-drogowym w miejscowości Gołuchów na trasie Chmielnik – Włoszczowice - linia tylko dla ruchu towarowego -  w lokomotywę pociągu towarowego wjechał samochód ciężarowy. W wyniku zderzenia zginął kierowca samochodu. Maszynista został ranny.

Na miejscu przy usuwaniu uszkodzonych wagonów i naprawie toru non stop pracowały służby techniczne PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Przyczyny zdarzenia bada komisja.

Czytaj dalej...

70-latka odpowie za kradzież

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 70 -letniej mieszkance Ostrowca Świętokrzyskiego. Kobieta dziewięciokrotnie w ciągu miesiąca odwiedziła jedną z sieciowych drogerii, skąd dokonała kradzieży rożnego rodzaju artykułów kosmetycznych. Łącznie wartość strat wyceniono na kwotę ponad 2200 złotych. Ostrowczanka usłyszała już zarzuty kradzieży, do których się przyznała.

 • Dział: Region
 • Dodał:
Czytaj dalej...

Sypialnia bez okna - jak zaprojektować taką przestrzeń?

Zaprojektowanie sypialni marzeń w pomieszczeniu bez okien wydaje się wręcz niemożliwym zadaniem. Nic bardziej mylnego. Wystarczy zastosować się do kilku zasad, żeby cieszyć się przestronnym, jasnym i przytulnym wnętrzem. Jeśli stoisz przed takim wyzwaniem, przeczytaj artykuł i dowiedz się, co powinieneś uwzględnić na etapie projektowania.

 • Dział: Region
 • Dodał:
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
 •