reklama

reklama

/>

Region - Telewizja Świętokrzyska

Wynajem domu na kwatery pracownicze? - ekspert odpowiada

Kwatery pracownicze to obecnie jedna z najpopularniejszych metod, by wejść w rynek nieruchomości. Zanim podejmiemy decyzję, warto zdać sobie sprawę z tego, że pod wieloma względami jest to zupełnie inny rodzaj najmu, który różni się bardzo mocno od tradycyjnych metod jak np. wynajem mieszkania. W jaki sposób inwestować zatem w kwatery, by zwiększyć szanse na wysoki dochód?

  • Dział: Region
  • Dodał:
Czytaj dalej...

Nielegalny salon gier hazardowych zamknięty

Wspólne działania sandomierskich policjantów z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, doprowadziły do zamknięcia nielegalnego salonu gier hazardowych. Lokal funkcjonował na terenie gminy Obrazów. Właścicielowi oraz organizatorom procederu może grozić wysoka grzywna, a nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Dział: Region
  • Dodał:
Czytaj dalej...

W Podzamczu będą badać odmiany wirusa SARS-Cov-2

RCNT weźmie udział w poszukiwaniach mutacji koronawirusa. Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne podpisało umowę z Polską Akademią Nauk o współpracy w badaniach nad mutacjami wirusa SARS-Cov-2. Projekt ma odpowiedzieć na pytanie czy w różnych regionach Polski wirus ma ten sam profil genetyczny, a jeśli inne – to które z nich są bardziej niebezpieczne.

Czytaj dalej...

We współpracy z mundurowymi ze stolicy zatrzymali podejrzanych o kradzież osobowego opla

Współpraca ostrowieckich policjantów z mundurowymi ze stolicy, doprowadziła do zatrzymania podejrzanych o kradzież osobowego opla z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego. Auto odnalezione zostało na terenie Warszawy, dzień po kradzieży. Zarzut w tej sprawie usłyszał 27-letni ostrowczanin i jego 28-letnia partnerka. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •