reklama

reklama

/>

Ruszył wyjątkowy konkurs plastyczny pod hasłem "#9milionówserc dla Bartusia - Dobro Powraca"

Ruszył wyjątkowy konkurs plastyczny pod hasłem "#9milionówserc dla Bartusia - Dobro Powraca" Ruszył wyjątkowy konkurs plastyczny pod hasłem "#9milionówserc dla Bartusia - Dobro Powraca"

Ruszył wyjątkowy, powiązany z tematyką dobroczynności konkurs plastyczny pod hasłem "#9milionówserc dla Bartusia - Dobro Powraca". Jest on skierowany do dzieci i młodzieży z klas 1-8 szkół podstawowych z terenu Sandomierza i jest powiązany z charytatywną zbiórką pieniędzy na leczenie Bartusia Przychodzkiego, który cierpi na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Organizują go wolontariusze wspierający zbiórkę oraz Sandomierskie Centrum Kultury.

Celem konkursu jest promocja działań charytatywnych i pokazanie dzieciom poprzez zabawę, że pomaganie potrzebującym osobom jest niezwykle wartościowe. Pomaganie innym to przede wszystkim szansa na poprawę życia tych, którym pomagamy. Ważne jest jednak także to, by w trakcie konkursu przekazać dzieciom, że niesamowitą moc pomocy odczuwają nie tylko jej odbiorcy, ale także Ci, co pomoc niosą – nie ważne, czy pomagasz regularnie czy zdarzy Ci się zrobić komuś drobny dobry uczynek. Pomagając innym stajemy się bardziej wartościowym człowiekiem, a aktywna pomoc innym to cenne doświadczenie, które kształtuje charakter i wzbogaca nas wewnętrznie.

Prace można nadsyłać do 18 czerwca. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, a jeśli organizatorom uda się dopiąć wszelkie formalności to prace laureatów zostaną zaprezentowane w Sandomierzu na letniej plenerowej wystawie pod nazwą ALEJA #9MILIONÓWSERC. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie:
https://esceka.pl/n,konkurs-plastyczny-pn-9-milionow-serc-dla-bartusia-dobro-
powraca?fbclid=IwAR1fCWUp-
fwnOULZnNMSEJktEgTJNTaRfovup3my2Wnxp_Hi4ZDK3ltxidA

- Dobro, które płynie z pomagania zawsze do nas powraca, a ten kto pomaga jest prawdziwym bohaterem. Codziennie spotykamy się z wieloma gestami dobroczynności, dzięki którym nie tracimy nadziei na uratowanie życia naszego synka Bartusia. Jesteśmy przekonani, że lekcja, którą podarujemy dzieciakom uczestniczącym w konkursie wzbogaci ich o nowe doświadczenia, dzięki którym wyrosną w przyszłości na mądrych i wrażliwych dorosłych – mówi namawiająca do udziału w konkursie Agnieszka Przychodzka, mama Bartusia.

 

źródło: Koordynator Główny akcji #9milionówserc dla Bartusia

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •