reklama

reklama

 

/>

Trening Igi Świątek przed turniejem Indian Wells przerwały... zaręczyny

Trening Igi Świątek przed turniejem Indian Wells przerwały... zaręczyny Trening Igi Świątek przed turniejem Indian Wells przerwały... zaręczyny

Dwoje fanów tenisa postanowiło zaręczyć się na korcie w amerykańskim Indian Wells w czasie treningu Igi Świątek. "Czy mogę przyjść na ślub?" - zapytała żartobliwie narzeczonych Polka po wspólnej fotografii.

Liderka światowego rankingu tenisistek w niedzielę po południu czasu lokalnego trenowała z Amerykanką Sofią Kenin, gdy na korcie pojawiła się para i po chwili doszło do zaręczyn.

Jak przekazali organizatorzy turnieju, okoliczności na długo zostaną w pamięci nie tylko narzeczonych, ale i Igi Świątek.

"To chyba nie był +kolejny dzień w biurze+" - napisali na stronie internetowej i zacytowali Polkę, która zapytała, czy może przyjść na ślub.

Podopieczna trenera Tomasza Wiktorowskiego już od kilku dni przebywa w Kalifornii i przygotowuje się do prestiżowego turnieju, w którym rywalizacja w głównej drabince (losowanie w poniedziałek) rozpocznie się w środę.

"Spokojne poranki, mnóstwo pracy każdego dnia, przepiękne widoki... Jak dobrze znowu być w Indian Wells!" - przekazała 21-letnia raszynianka w mediach społecznościowych.

Świątek przed rokiem triumfowała w tym turnieju, który jest określany przez wielu mianem "piątej lewy Wielkiego Szlema".

(PAP)

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych