reklama

 

/>

Odkrywali to co nieodkryte - rap przekazem historii życia

Odkrywali to co nieodkryte - rap przekazem historii życia

Pierwsza edycja konkursu “Rap Korona” odbyła się w Domu Kultury Zameczek w Kielcach. Młodzi wokaliści zaprezentowali różne utwory, zarówno własne, jak i covery popularnych piosenek. Jury brało pod uwagę przede wszystkim walory głosu i ogólny wyraz artystyczny.

Magdalena Nowaczek, dyrektor Domu Kultury Zameczek w Kielcach, cieszyła się, że młodzież zdecydowała się zaprezentować swój talent w pierwszym tego typu konkursie w mieście. Podkreślała, że liczy na kolejne edycje tego wydarzenia.

Zuzanna Klepacz to zdobywczyni drugiego miejsca w młodszej kategorii wiekowej. 18-letnia wokalistka interesuje się muzyką od najmłodszych lat. Jej zdaniem warto przełamywać swoje lęki i dzielić się swoją pasją z innymi.

Muzyka może być prywatną opowieścią historii, której nikt dotąd nie poznał. Tak jest w przypadku Jakuba i Filipa. Raperzy zaprezentowali autorski utwór “Mechanizmy”, który był opisem ich życia, które nie zawsze było dla nich łatwe.

Konkurs “RAP KORONA” był projektem skierowanym do młodych muzyków, którzy niekiedy trzymali swoje autorskie piosenki tylko dla siebie. Rozwijanie talentów i promowanie uzdolnionej młodzieży to główny cel wydarzenia. Organizatorzy planują kontynuować projekt, który może ukazać się w przyszłym roku.

 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych