Na nagraniu widać kierującego, który zaraz po zatrzymaniu auta, zamienia się miejscem z siedzącym z pasażerem, chcąc w ten sposób prawdopodobnie uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo.
Próbował przechytrzyć policję
Skarżyscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Kielc podejrzewanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Całość interwencji została zarejestrowana przez kamerę nieoznakowanego radiowozu.
-
Paulina Pałka
- 07.10.2015 13:17
Data dodania:
07.10.2015 13:17
Temperatura: 29°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze