Można chyba śmiało powiedzieć, że skrzyżowanie ulic Zielnej i Rejowskiej to jedno z bardziej felernych miejsc w mieście. Co rusz dochodzi tam do stłuczek i kolizji. Tak było i w poniedziałek.
- W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 49 – letni mężczyzna kierujący Oplem, jadący ulicą Zielną, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo. Doszło do bocznego zderzenia dwóch aut, w wyniku czego pojazd parki Opel został odrzucony na bok i uderzył w latarnię – mówi Damian Szwagierek, oficer prasowy policji w Skarżysku – Kamiennej.
Napisz komentarz
Komentarze