Skarżysko jest jednym z kilkudziesięciu miast, które przystąpiło do takiej umowy. O szczegółach mówi prezydent Konrad Krönig.
Reklama
Reklama
Skarżysko podpisało ważną umowę
15 grudnia doszło do podpisania umowy o współpracy między Polską Agencją Inwestycji i Informacji Zagranicznych a Skarżyskiem w zakresie promocji miasta i pozyskiwania inwestorów.
-
Paulina Pałka
- 17.12.2015 13:47
Data dodania:
17.12.2015 13:47
Temperatura: 35°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 14 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze