O szczegółach świątecznych działań mówi oficer prasowy Damian Szwagierek.
Reklama
W święta było spokojnie
To były spokojne święta na skarżyskich drogach. Policja nie odnotowała wielu zdarzeń, na szczęście nie złapano też żadnego kierowcy "na podwójnym gazie".
-
Paulina Pałka
- 28.12.2015 13:10
Data dodania:
28.12.2015 13:10
Temperatura: 35°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 14 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze