Więcej w materiale wideo.
Reklama
Rozpoczęły się odwierty geologiczne na Bernatce
Na Bernatce prowadzone są dzisiaj odwierty geologiczne – to kolejny etap prac przygotowujących do budowy tam Arki Życia i całego parku edukacyjno-rekreacyjnego. Na miejscu prac z inwestorem spotkał się prezydent miasta, Konrad Krönig.
-
Paulina Pałka
- 25.10.2017 13:41
Data dodania:
25.10.2017 13:41
Temperatura: 22°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 10 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze