Zapraszamy do oglądania.
Reklama
"Z wizytą w skarżyskim szpitalu". Tuż po remoncie dwóch oddziałów
W tym odcinku programu „Z wizytą w skarżyskim szpitalu” odwiedzamy dwa oddziały: chirurgii i otolaryngologii tuż po remoncie.
-
Paulina Pałka
- 13.10.2018 11:34
Data dodania:
13.10.2018 11:34
Temperatura: 18°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 6 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze